Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden szép lánynak pasija van?

Figyelt kérdés

Bármerre megyek mindenütt pasikkal vannak a jobb csajok, nagyon ritka, hogy egyedül vannak, vagy barátnőkkel. Legyen az diszkó, strand, szupermarket.

A kövérebb, csúnyácskább lányok meg valahogy nem jönnek be, valszeg azért mert én is sovány vagyok. 18/F


2011. júl. 15. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Haha, ez vicc. Egy szép lánynak nyomorék pasija van. Egy szép lány azért van egyedül, mert mindenkivel összefekszik. Ezt a következtetést atyavilág. Nem ám azért, mert talán ő is ember, és olyan férfit szeretne maga mellé, akitől elvárhat néhány alapvető dolgot..nem nem..biztos azért, mert mindenkivel összefekszik. Nevetséges.
2011. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

gyurjál gyurjál gyurjál... csak ezt lövik mindenhonnan.. hát elárulom kisfiam én marha vékony vagyok.. van rajtam némi izom de az épphogy olyan amilyen... és képzeld elég sok csajom volt már... ami azt illeti több mint azoknak a haverjaimnak akik kigyurtak... nem minden csajnak az izom a fontos.. a szebbeknek sem... a mostani barátnőm is olyan akit kb 1 kigyurt kopasz ember mellett képzelnél el.. és lám mellettem van... AZÉRT VAN a jó csajoknak pasijuk mert azok a pasik mertek lépni.. ennyi a válasz a kérdésedre


18/F

2011. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be az agyongyúrt felpumpált felsőtest:) és ez tévedés, hogy minden szép lánynak pasija van, mert én ismerek sokat, akinek nincs..:)
2011. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálam is volt olyan időszak, amikor nem volt pasim, sokáig válogattam ám, fél évembe került mire megtaláltam az igazit a sok közül! :) Fél évig tehát egyedül voltam de szinte minden nap taliztam/randiztam egy új pasival! :)

Most pedig már férjnél is vagyok ráadásul! Tehát most már nagyon nem vagyok egyedül!


27/N

2011. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy minden szép lánynak pasija van?"


Nekem nincs. A pic.sába, csúnya vagyok.

2011. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lépni kell és akkor neked is lesz! Nem sírni
2011. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Aida92 ***** válasza:
mondjuk azért van mert szépek. nyilván h a szép lányoknak nagyobb az esélyük a pasiknál a rondábaknak kevesebb. de erre magadtol is rájöhettél volnaa
2013. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!