Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha vannak olyan napjaim hogy nem érzem azt, hogy szerelmes vagyok a barátomba?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve vagyunk együtt, és hetekig nagyon imádom, legszivesebben éjjel-nappal vele lennék, de aztán jönnek olyan napok hogy egyáltalán nincs kedvem hozzá, olyan mintha nem is szeretném... Akkor nem is vagyok igazán szerelmes???
2008. febr. 28. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

NEm személyes példát tudok felhozni... DE a legjobb barátnőmnél ez elő szokott furdulni, azt mesélte,hogy szabályosan van,hogy kiábrándul pár nap erejéig a barátjából,és van,hogy nem érez iránta semmitsem,csak ridegséget. Aztán ez elmúlik és minden megy tovább:)

Szerintem szerelmes vagy, ne izgulj:)

2008. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gyakran találkoztok és néha megcsömörlesz tőle. A jóból is megárt a sok! Találkozzatok ritkábban és akkor nem lessz érzelmi deformációd.
2008. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Mi is így voltunk,mert sokáig minden nap találkoztunk,de aztán másik munkahelyre került és most már szinte csak hétvégén találkozunk és már nincs ilyen probléma.többnyire...azért néha előfordul,hogy az ember szeretne egy szabad hétvégét a haverokkal,de aztán minden megy tovább.
2008. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem azért kicsit más a véleményem. Ha szerelmes vagy, hogyan lehet ridegséget érezni? Maximum unatkozol, ha már a "jóból is megárt a sok", vagy érzed, hogy egyedül akarsz lenni és kész. Ráadásul benned fel is merült a kérdés. Szerintem ha szerelmes vagy, egyszerűen tudod és kész, nem kérdezed meg, hogy "néha úgy érzem, nem szeretem, akkor most szeretem, vagy nem?" Kicsit, furi, nem? De ha ilyen problémád van, vizsgáld meg azt is milyen a kapcsolatod a szüleiddel, leginkább apukáddal, mert amilyen kapcsoltunk van/volt a szüleinkkel kiskorunkban, nagyon nagy hatással van a későbbi párkapcsolatainkra.
2008. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többi hozzászólóval. Nekem is van egy-két napom, amikor beszélni sincs kedvem a barátommal, és olyankor van, hogy még a szakítás is megfordul a fejemben, de eltelik már értékes nap, amíg nem látom, és egyből rájövök, hogy mennyire fontos nekem és mennyire szeretem. Szerintem ez teljesen normális. :) Lehet az a gond, hogy túl sokat találkoztok... Egyszer csináltunk olyat a barátommal, hogy megfogadtuk, hogy egy hétig nem beszélünk és nem találkozunk, de négy nap szenvedés után nem bírtuk tovább. :)
2008. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem, rövidebb, de magas hőfokon izzó érzelem, míg a szeretet hosszú és alacsonyabb hőfokú, de kitartó érzés, mondani szokták, hogy a szerelem átalakul szeretetbe. De mindekettőnek alapvető jellegzetessége, hogy hiányzik a másik. Tehát én úgy gondolom, hogy nem vagy igazán szerelmes, esetleg vágy, kívánás, de nem szerelem. Gondolj bele, szerelemből házasodik valaki, akkor pedig éjjel nappal együtt van a párjával és akkor mi van, ha unod??
2008. febr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!