Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is így van ezzel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel vagy csak én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés
pár hónapja szakítottam a pasimmal, mert már nem jöttünk ki egymással. mindig veszekedtünk, a szexen kívül már semmi nem volt jó. az érzelmeim teljesen elmúltak. de 1-2 hete hallottam, hogy van valakilye és nagyon zavar :S pedig már tényleg nem érzek semmit itánta. néha még örülök is, hogy nem vagyunk már együtt. sokkal nyugodtabb az életem azóta. nekem azóta van új pasim, de ez akkor is nagyon zavar. szinte már féltékeny vagyok...
2011. júl. 13. 12:14
 1/4 bix ***** válasza:
ez sok emberrel előferdül, teljesen normális. majd elmúlik csak idő kell
2011. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre véleményem szerint egyszerű a válasz; Még mindig érzel valamit iránta, csak magadnak sem vallod be! Tisztázd az érzelmeid és amíg úgy érzed, zavar az, ha mással látod, addig ne kezdj új kapcsolatot, mert akkor a másik félt is becsapod! Hidd el, pofonegyszerű az egész x)) Csak gondolkodj el, mit érzel még a srác iránt, aztán ha még mindig szereted, beszélj vele, de csak akkor, ha úgy érzed, nem sülnél fel! Ha meg nem így érzed, akkor próbálj nem törődni azzal, ha mással jár! Nehéz ez az egész amúgy x))
2011. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok még...


Az ilyenek a legnagyobb esetben nem olyan könnyen múlik el! Meg erre nem olyan egyszerű a válasz, ha majd idővel elmúlik. Nem múlik el, csak éppen az illető bemagyarázhatja magának, hogy már semmi nincs és tényleg elmúlott. Aztán egy váratlan pillanatban hatalmasat koppan, mert rájön, hogy nagyon nem múlott el, nem felejtette el.


De van olyan oldala is ennek, hogy tényleg beválik az, hogy idővel elmúlik. Erre nagyon kicsit az esély, mert azért gondolkodjunk, hé! Ha valakit zavar az, ha a volt pasija mással jár, akkor szinte teljesen biztos, hogy még nem lépett túl a srácon! Persze egyszer előbb-utóbb meg kell tenni, de amíg így áll a dolog, kicsi rá az esély, hogy az idő segíteni fog.

2011. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mivel csak 3 hónapja vagyunk külön szerintem ez még belefér. érzelmek nélkül is. igazából nem is féltékeny vagyok, hanem zavar hogy mással van. igaz én is mással vagyok, de akkor is... tudom hogy ez nem kapcsolódik a kérdésemhez, de a vége fele ivott, bunkó volt, féltékeny volt, nem mentünk sehova, nem volt hajlandó elmenni dolgozni,inkább eladta a cuccait maga körül, olyan emberekkel haverkodott akikkel nem lett volna szabad (ez miatt rendőrségi ügye is lett)

és még nagyon sokáig sorolhatnám a dolgait. ugyhogy tudom hogy jol döntöttem. nekem ilyen élet nem kell. bele sem kellett volna kezdenem.

de ezektől függetlenül rossz érzés hogy mással van

2011. júl. 13. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!