Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nézik le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nézik le a nőket? Vagy legalábbis miért tartják magukat felsőbbrendű lénynek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem minden pasi...

pl a parom is elpoenkodja hogy nah "de noi megoldas" volt, stb stb. meg hogy "milyen eszleny vagyok"-ha elbenazok vmit, de igazabol o csak szeretetbol csinalja, amugy felnez ram es tisztel, csak szeret cukkolni:)

akik pedig tizenevesen vaganykodnak h ne te csaj vagy stb... az mar a bunkosag. Ha nem tizenevesen akkor mar valami baja van az illetonek agyilag...

2009. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindegyik nézi le a nőket, de szerintem valahol mindegyikben benne vannak azok az ős ösztönök, amikor még a kökorszakban és onnantól számítva a férfiaknak volt nagyobb szerepe, vadásztak, eltartották a családot, más országba több asszonyuk lehetett, és a nőknek a háztartással kellett foglalkozni és gyerekneveléssel. Jobb indokot nem tudok felhozni, de mondom, nem mindegyik pasira igaz ez az állítás, remélem.

L, 18

2009. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Én fordítva látom.Sok nő ha egy kicsit jobban néz ki azt hiszi ő a király és neki minden jár.Csak aztán 30 felett pofára esnek.
2009. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak annyira, amennyire a nők lenézik a férfiakat. Pl. sok nő szerint férfiakat csak a szex érdekli, a legtöbbje a éretlen (bár sok felnőtt nőnél látok mici mackós cuccokat), vagy amikor azt hangoztatják a nők, hogy a férfiak semmire nem volnának képesek a nők nélkül, és ha ők volnának hatalmon, akkor nem volnának háborúk stb. Én ezeket elég sokat hallom.

Na, de én ennyiből nem általánosítok, és nem írok ki kérdést.

2009. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert olyan ostoba kérdéseket tesznek fel, mint te. Ahogy van, az egésznek semmi értelme.
2009. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Pont az iylen butus általánosítós kérdések miatt kislány...
2009. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Szívem, te nagyon rácuppantál a fütyire, mert keményen beoltott az utolsó kettő!
2009. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Ezt most komolyan kérdezed?Nem vagyok feminista,nem is akarok belemenni ilyen kérdésekbe,de a nők elnyomása nem újkeletű dolog.A középkor óta a nők háttérbe vannak szorítva.Nagyon sok ma is élő ember ebben nőtt fel.És a megszokott dolgokon nem könnyű változtatni.Szerintem nem 5-10 év múlva lesz amikor a nőket már egyenrangúnak fogják tekinteni.ÉS nem is hibáztatom a férfiakat.Több száz évet nem könnyű semmissé tenni.

(Lehet lepontozni)

2009. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Okés lepontoztalak.
2009. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
a szokás hatalma:) az elmúlt pár száz, ezer évben is ezt csinálták. miből gondolod, hogy ez most pár év alatt hirtelen megváltozik?
2009. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!