Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az érzései irántam? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az érzései irántam? és hogy értsem azt a szeretlekes dolgot?

Figyelt kérdés

egy volt barátom,akivel már nagyon rég probálgatjuk hogy legyen egy jó kapcsolat köztünk,akivel régota barátok voltunk mig szerelmes nem lettem belé sokszor lefeküdtem vele,mert szeretem ha ő nem is,csak tart hozzám és féltékeny szóval már egy éve a mult nyáron volt az h szerettük egymást csak a suli iatti távolság kicsit elrontotta annira h az ő érzése elmult irántam,de ezelőtt két hete,mikor lefeküdtem vele és neki kezdtem sirni mert olyan érzésem volt mintha csak kihasználna azt mondta hogy ne sirj mert akkor én is kell sirjak és letörölte a könnyeim,megölelt,de nem tudta miért sirok s azt mondta 2x hogy szeretlek,de olyan érzéssel mondta s közben csokolgatott,de ezután megint olyan volt köztünk a viszony mintha csak barátok,vagy inkább ismerősök lennénk mivel nem osztjuk ki egymásnak a dolgaink,és ez már rég igy van,de péntek este irt egy olyan smst hogy szeretlek és ezt ezelőtt két hete hallottam vagy a múlt nyáron.

megkérdezte a tesója,aki a legjobb barátnőm hogy mi ez a szeretlekes duma és ezt mondta van amikor úgy érzem hogy szeretem és én nem használtam ki soha és nem is akarom.szerintetek mit érez vagy mi ez az egész?kivül állóként hogy lássátok a dolgokat?


2011. júl. 10. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsd el.
2011. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eleinte kihasznált, de talán mára már érez valamit irántad. Persze ez nem biztos, legjobb lenne, ha tisztáznád vele a dolgokat.
2011. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!