Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmetek milyen volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmetek milyen volt?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok, arra lennék kíváncsi, hogy az első szerelmetek milyen volt. A másik nem hogy viszonyult hozzá? Csók is volt? Hány évesen?
2009. márc. 30. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
14 vagyok es ez az elso szerelmem.elotte sem volt senki.nagyon szeretem.es mar egy eve es 3 honapja vagyunk egyutt.es nagyon szeretjuk egymast.:)
2009. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MÉg csak 14 éves vagyok igy nehéz ezt megmondani.Sokszor hittem azt hogy szerelmes vagyok,és az is lehet hogy még nem is voltam igazán az...sőt biztos

de az első szerelmem óvodában volt(5 évig szerettem:D)

de ugy mikor már nagyobb lettem akkor 13 voltam....

de nem volt csók csak szájra puszi...

2009. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem! Sok boldogságot kívánok mindenkinek!!!

Én most még csak 11/L vagyok, de én már voltam szerelmes! Egy most 21 éves "Férfiba". 4 évig voltam oda érte! :-) Nem is tudom, hogy még mindig szeretem-e vagy sem! Sajnos! De fiatal korom ellenére, én már "nagylány" vagyok, és minden 2. fiú teccik...majdnem! :-P

2009. márc. 30. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

én ovis koromban voltam szerelmes először és az volt a legjobb hogy viszonozva volt aztán általános isiben is együtt jártunk egy osztályba de még ott is kitartottunk és tényszerű hogy egymással is vesztettük el a szüzességünket...aztán jött a rémálom a gimi meg a szakmunkás és vége lett...és már itt vagyok közel a 30 hoz de életemben nem fogom elfelejteni azt a sok dolgot amit együtt csináltunk...

szóval az első igazi viszonzott szerelem az tuti felejthetetlen

2009. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és a mostani barátomba vagyok először szerelmes:) Több,mint egy éve kezdtünk ismerkedni...de 10 hónapja vagyunk együtt hivatalosan.Nagyon szeretjük egymást,úgy érzem ez a szerelem végigkíséri majd az életemet.Vele volt az első csók..és vele feküdtem le először...
2009. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az első szerelmem 16 volt,én 13.vele csókolóztam először.semmi más nem történt,3hónapot voltunk együtt.a mostami kapcsolatom lassan 7éves,vele feküdtem le előszőr.21 vagyok most.
2009. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utálom ha a szerelmet lealacsonyítják ienhez, hogy ovis koromba voltam először meg ienek...
2009. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 14 évesn lettem szerelems ugy igazán,ami már nem plátoi szerelem volt,hanem eggyütt is voltunk.(igaz mire eggyütt voltunk minden téren arra eltelt közel egy év)vele történt meg minden elöször,és nagyon szép emlék,rendes srác volt.és nagyon oda voltam érte,és ö is értem.3évig voltunk eggyütt,majd egszerüen kiégett a kapcsolaunk...nem is szakitottunk hivatalosan csak elmaradtunk egymástol,de mindketten mély nyomot hagytunka másikban,ezt onnan tudom,hogy pár éve ,találkoztam a hugával,és ö mondta hoyg még mindig kint van a fényképem a szekrényén,(pedig akkora már volt több ás barátnöje)és hogy megvan aza bizonyos elsö valentin napi képeslap amit küldtem neki,nem hittem el...erre ö elhozta másnap..és valoban az én 8 évvel azelötti képeslapom volt az...kicsit megsárgulva ,megfakulva ,de az én képeslapom volt.nagyszerü érzés keritett hatalmába,nagyon jol esett,hoyg ig gondol rám 8 évvel a szakitás után.mára a szakitásunk 10éves.
2009. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!