Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távolság, és anyagi gondok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolság, és anyagi gondok. De Szeretjük egymást. Van jövőnk?

Figyelt kérdés

100 km re lakik tőlem, elég rossz anyagiakkal rendelkezem, én is ő is.

De nagyon egymásra találtunk, belehabarodtunk a másikba.

pl ha lemegyek hozzájuk bulizni az kb 10 ezer egy nap...mertugye busz, meg stb stb...

Én nagyon szeretnék együtt maradni vele, de nem tudom így majd a későbbiek folyamán hogyan fog alakulni, ha nem lesz pénzem...:S Neki sincsen, ők is szegények.


2011. júl. 8. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Akarni kell. Ahol akarat van, ott út is van. Dolgozzatok, akár a suli mellett. Nem ti lesztek az elsők a világtörténelemben akik melóznak és tanulnak is egyben.
2011. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak bulizni lehet ám...:) (Ruhára nem költök ennyit havonta.) Találjátok fel magatokat..., sétáljatok, egyetek fagyit, pizzát, az nem kerül olyan sokba.
2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ez a kettő tényező az ami nagyon hamar tönkretesz egy kapcsolatot. De ha erősek vagytok, akkor ki lehet bírni, minden kapcsolatban van egy mélypont amit, ha túléltek, akkor minden csak könnyebb lehet már. Az én kapcsolatom ban jelenleg egy éve tart ez a mélypont, de még mindig egymás mellett vagyunk, és kitartunk a párunkért. Ha tényleg akarjátok valahogy megoldjátok.
2011. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

dolgoznék én is csak nincs semmi munka, még napszám sem, pedig azt is csinálnám elhihetitek, érte MINDENT!

Ő is így van vele, talált munkát, járni is fog majd.

2011. júl. 8. 19:12
 5/10 anonim válasza:
nagyon átérzem hgy mi van,mert nekem viszont 200 km de eggyet jegyezz meg: ha szeretitek egymást akk bármilyen akadályon is de túllesztek az egészen,egyszóval ha téll szeretitek egymást akk nem szabad semmivel foglalkozni : )
2011. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

uhhh az f*sza....

Nekem kicsit az a fura, hogy mindnki a haveri körömből hülyének tart, hogy mér iylen messze szedtem össze csajt...

MErthogy mé nem jó környékbeli nő nekem...

Nálad is voltak iylenek?

2011. júl. 10. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100 km az bolhafing. És mi az, hogy 10 ezer egy nap? Inkább menjetek el sétálni, fagyizni, olcsóbban is meg lehet úszni. Mi egy évig 320 km-re laktunk egymástl.
2011. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Abban igaza van minden válaszolónak, hogy amit igazán akartok, akkor azt meg is tudjátok valósítani. Dolgozni kell, lesz pénz, egyik probléma megoldva. Mivel egyik problémából adódik a másik (távolság -> sok pénz utazásra), ezért mindkettő egy csapásra megoldódik :)

22/L

2011. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem kell bulizni,

drága kajákat venni

lehet élni vajas kenyéren és vizen,és otthon a szobában tv-t nézni,beszélgetni,sétálni..


jah persze ha nagyok az igények akkor nem fog menni,lejjebb kell adni!!!

2011. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem értelek...mi 500 km-re vagyunk, nekem 6000 sincs oda-vissza egy út. Ezt biztosan állíthatom, mert 9 hónapja vagyunk együtt, hogy HA igazán szeretitek egymást, és eldöntöttétek, hogy egymással akarjátok leélni az életeteket, akkor ez nem lehet akadály. Bennünk fel sem merült ilyesmi.

Persze ehhez kell a hűség és a megbízhatóság mindkét oldalról.

Ha kevés a pénz, ne menjetek bulizni, menjetek el este egy nagyot sétálni, vagy kiránduljatok...Mi sem szórjuk a pénzt.

Nem tudom, tanulsz-e, vagy dolgozol. Tartsatok ki, és később könnyebb lesz, ha lesz állásotok!

19/l

2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!