Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Hiányzik az exem, vagyis inkább a viselkedése, de közben párkapcsolatban élek!

Figyelt kérdés

Szóval tavaly nyár elején szakítottunk a volt barátommal.Szerettem Őt nagyon,de a végén már féltem tőle.Szerintem az volt a nagy hiba,hogy a megismerkedésünk után két hétre rá,már össze is jöttünk és a kapcsolatunk alatt ismertem meg az "igazi arcát".Az elején minden tökéletes volt,hatalmas rózsaszín köd,kedvességek,virágok,figyelmességek,aranyos programok,imádtam.Minden úgy ment,ahogy kell.Rengeteg időt töltöttem vele,a barátokat is elhanyagoltam miatta.De igazából nem is engedett el,minden nap vele voltam szinte,mindig bejelentett,hogy akkor holnap jön!Szinte 10 percre laktunk/lakunk egymástól,így könnyű volt.Ahogy az is,hogy iszonyú féltékeny legyen,még arra is,ha valami más pasi rám nézett az utcán.Volt,hogy észrevettem,hogy egy utánam fordult és utána ordított és szidalmazni kezdte..na azt hittem,hogy elsüllyedek(:D)Ha el is szabadultam a barátnőimhez,haverokhoz NAGY RITKÁN,hívogatott majd egész este,hogy hol vagyok,kikkel,mi van rajtam(azt is megszabta,ami túl rövid,stb azt nem vehettem fel),meddig vagyok ott,mit beszélek velük.Sorozatos számonkérések,hívogatások,"szerelmes levelek",még több számonkérés,állandóan rajtam "lógott",szinte nem volt már magánéletem sem.Már a szüleim is észrevették,hogy valami nem stimmel vele,rossz szemmel nézték,hogy együtt vagyunk.Úgy éreztem a végén magam,mintha a 30 éves felesége lennék,szinte fanatikusan szeretett(mások szerint is)Szakítottam vele,amit több hónapos zaklatás követett,személyesen és telefonon egyaránt,még közös ismerősöket is belevont.Alig tudtam tőle megszabadulni.


Most 11 hónapja van egy másik kapcsolatom,ami teljesen más,a párom is más beállítottságú.Vele szinte annyi a kapcsolat,hogy vagy náluk vagy nálunk vagyunk és szexelünk.Szinte nem is csinálunk mást.Ő vidéken él,de 30 perc buszozás csupán,de alig vagyunk együtt.Most nyáron is dolgozik,otthon segít(mezőgazdaság).De nem csak az idő hiányzik.Semmi bók,apró figyelmesség,programszervezés,szeretet kimutatás.Nem látom rajta,hogy szeret.Csak vagyok neki és annyi.Iszonyú érzés néha,de eszembe jut az exem,hogy vele milyen jó volt az elején,hogy úgy éreztem "én vagyok az egyetlen lány a világon"Nagyon szeretett,ki is mutatta.Nem az kell,hogy ny*lja a fenekemet.Csupán törődésre vágyom(!!)Beszéltem már erről a barátomnak,hogy többet szeretnék.Ideig óráig tartott a változás.Talán Ő ilyen és nem tud változtatni?Vagy nem is akar,nem szeret?


Tudom,hosszúra sikeredett,bocsi..

Köszönöm,ha elolvastad és válaszolsz!

L/18


2011. júl. 6. 20:21
 1/2 anonim válasza:
Akaszd fel magad!
2011. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akaszd fel magad,TE,kedves válaszoló ! ;)
2011. júl. 7. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!