Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tud ilyen lány ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ilyen lány ismerkedni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

Nem szeretem a discot és mindent ami vele jár (pia, cigi).

Nagyon szeretem a természetet és az állatokat.

Egy kisvárosban élek, ahol csak discok vannak (de az rengeteg...) Egyébként nem vagyok visszahúzódó, szeretek beszélgetni stb.

De hol ismerkednek az ilyen fiatalok?


2011. júl. 5. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne csak a saját szakodról ismerkedj, nézz körül a többi szakon is, ahol több fiú van. Amugy ha bulizni mész, nem kötelező sem a cigi sem a pia. Senki nem fog lenézni emiatt.Sőt tiszteletben fogják tartani, nekem is van ilyen évfolyamtársam, és senki nem nézi le emiatt hogy egyáltalán nem iszik egy korty alkoholt sem.


Én a helyedben elmennék sportokra, egyetemi rendezvényekre, millió lehetőség van csak észre kell venni...

2011. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Persze, akinek van kedve beszélgetni, írhat e-mailt :)

De ti merre szoktatok járni?

2011. júl. 5. 21:26
 13/15 A kérdező kommentje:
Ahova én járok, ott csak ETK-sok vannak. A többiek Pécsen vannak. És az ETK-sok döntő többsége lány.
2011. júl. 5. 21:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk internet? Ha ki nem nagyon mozdulsz (ezt nem szemrehányásnak mondom, nem baj az, ha valaki józanabb, visszafogottabb életet él ;)) akkor leginkátt itt a neten próbálkozz. Még akár itt is kifoghatsz egy normális pasit. ;) De mondjuk az iwiw csajok és pasik, vagy lovehunter, miegymás pont jó terep. :)
2011. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok. Szeretek beülni simán egy kávézóba vagy vendéglátóba, de a kocsmákat utálom inkább a kicsit elegánsabb helyek jönnek be és ezeken a helyeken találtam meg a társaságom :) Az utóbbi időben mentem párszor discoba, de az nem az én világom... Én sem cigizek, nem iszok.....

20/F

2011. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!