Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte mindig csak én (nő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindig csak én (nő) kezdeményezek a sexben. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Lehet, hogy túl félénk a pasid?! Vezesd rá, hogy milyen jó lenne, ha egyszer végre ő "teperne le"!
2008. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem normális. De vannak pasik, akik imádják ezt. Lehet ő is ilyen?
2008. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl jó dolog, biztos hogy ő kell neked?Nem lenne jobb, ha néha lenne valaki akinek nem kell könyörögni,aki magától is tudja mit akar,és nem esik nehezére,mert ez olyan ,mintha neki mindegy lenne,majd Te jössz, és lesz valami.Sztem változtass,nekem ez a kapcsolatunk végét jelentette:-(
2008. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? :-)

Ha szereted őt, akkor nem nagy baj. Mondd meg neki, hogy néha szeretnéd, ha ő kezdene.

2008. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
normális
2009. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!