Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, akit nem izgat a szex?

Figyelt kérdés
Nálam nem létkérdés, el vagyok nélküle.
2011. júl. 3. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én járnék veled, főleg ha nem zavarna, hogy attól másokkal szexelek.
2011. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de a ribiket kerülöm.
2011. júl. 3. 16:32
 3/10 Blabla18 ***** válasza:
Én járnék veled,apáca akarok lenni,de attól még lehetünk szerelmesek..
2011. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

engem nagyon zavarna...

lehet egy kérdésem? szűz vagy még?

2011. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az vagyok
2011. júl. 3. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:
semmiképp nem járnék. mivel nekem fontos egy kapcsolatban nagyon hogy jó legyen és sok a szex. vannak olyan lányok akik nem nagy igényűek, vannak akik igen. amúgy meg ha szűz vagy még akkor lehet megtörténik a dolog és rákapsz
2011. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én inkább ilyen pasival járnék...ennek azaz oka, hogy nagyon rossz élményem van ezzel kapcsolatban...szóval én örülnék neki.

Csakhát én egyedi eset vagyok, ez nem normális.

2011. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Évekig nagyon rossz élményeim voltak szexuális téren... de most, hogy a probléma megoldva, nem tudnék meglenni szex nélkül :). Szóval nem járnék olyannal, akit nem izgat a szex.
2011. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten én is ilyen vagyok ... volt már barátnőm (több is mint 1 :P ), du.gtam is már , de nekem se lételemem , szal akár hónapokig , évekig elvagyok nélküle ..
2011. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!