Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a barátom? (lent. )

Figyelt kérdés

Régebben mindig kezdeményezett,letepert,mondta hogy mennyire szeretne szexelni,de mostanában nincs ilyen:S

Persze most is szexelünk,de nem olyan sűrűn pedig én szeretnék.Például most is péntektől máig nála voltam és egyszer sem szexeltünk..Pedig mondta a "napirendet" hogy hát ma mit csináljunk.. És hát többször is szerepelt benne hogy majd szexelünk.Egyszer sem kezdeményezett vagy adott volna jelet hogy na szeretkezzünk.Én próbáltam kezdeményezni -mondjuk annyira nem "erőszakosan" mert hát látom rajta hogy nincs is kedve akkor meg nem is olyan jó:/- de max addig jutottunk el hogy kielégítettem őt orálisan.Arra hogy leszopjam szokott kezdeményezni,van hogy csak előveszi aztán odateszi a számhoz.(ez amúgy nem zavar mert én szivesen csinálom neki meg minden mindegy lényegtelen) Mikor fürdünk ott mászkálok meztelenül előtte meg befekszem mellé félmeztelenül és semmi.Hogy lehet hogy mostanában nem kezdeményez,nem szeretne szexelni?Vagy csak eltúlzom a dolgot?:S

Persze majd vele is fogok erről beszélni csak kíváncsi vagyok hogy ti mit mondotok.


2011. júl. 3. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el neki.Mond,hogy te örülsz ha boldoggá teheted,de sajnos így te nem tudsz kielégülni.

Ezt meg kell értenie.

Nem is értem,ha az én pasim meglát egy szál tangába le se tudom lőni,nemhogy könyörögni kelljen.

2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

de jó neked:)

köszi a választ amúgy:d

2011. júl. 3. 15:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás: Elkezded a szájmunkát aztán egyszer csak beleülsz és tádámmm már szexeltek is!
2011. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utcsónak van igaza!

Kár hogy vak vagy a szerelemtől...

2011. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

persze persze ez tényleg egyszerű megoldás:D:D

csak általában nem jó érzés előjáték nélkül nekem ráülni mert nem vagyok elég nedves és ha tudom hogy nem is akar szexelni pláne nem leszek nedves..:/

köszi a válaszokat amúgy:)

2011. júl. 3. 18:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Nos a legutolsó nőm az olyan volt hogy nekem hozzá sem kellett nyúlnom és már nedves volt,szeretett is Engem nagyon.Szeretett szájmunkázni is és egyszerűen még attól is felizgult hogy felpolírozhatta a szerszámom a nyelvével.

De ha nem izgulsz fel közben semmi gond nincs!Nyúlj magadhoz ápolás közben!Vagy kívárod míg afájdalomból élvezet lesz!

2011. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget :)

de ha nem akarja nem fogok csak úgy ráülni nem azért mert hogy nem akarja hanem engem már inkább nem az zavar hogy nem szexelek hanem hogy nem akar.. :/

2011. júl. 3. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!