Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S.! Tanácsokat szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Tanácsokat szeretnék kapni! Hogy áruljam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akibe nagyon hamar beleszerettem (elso szerelmem, vele vesztettem el a szüzességem), de 8 hónap után szakítottunk bizoyos okokból, például azért, mert elég sokat hazudott. Még valamikor a kapcsolatunk elején, azt állította, hogy az elozo csajának késik a menstruációja, és ha teherbe esik meg fogja tartani a babát, ami végül kiderült, hogy ugratás volt, "csak a reakciómra volt kíváncsi". Majd a Karácsonyt náluk töltöttem (nem egy városba lakunk), és ajándékosztogatás után elment a haverjával iszogatni, úgy, hogy egész éjjel nem jött haza. És még sorolhatnám. Pár barátom azt mondta, hogy hülye vagyok hogy még mindig együtt vagyunk, ok már rég szakítottak volna vele, ha az én helyembe lettek volna... de én nem tehettem róla, hogy annyira szerettem, voltak nagyon jó pillanataink is együtt. Már mikor a dolgok nem úgy mentek ahogy kellettek volna, o feltunoen került engem, majd mikor találkoztunk, azt mondta, hogy azért nem találkoztunk mert külföldre fognak költözni, és nem tudta hogy mondja el nekem. Ami végül kiderült, hogy ez is hazugság volt, valójából elege volt abból, hogy sokat hisztiztem. O nem értett meg engem sokszor hogy miért hisztiztem, elég keveset találkoztunk, ezért én szerettem volna minél több idot vele tölteni, csak nem mindig jött úgy össze, ahogy én szerettem volna, és ezért. Mikor szakítottunk o is sírt, és akkor rájöttem, hogy valószínu hogy o is szeretett engem. Nem sokra rá, lehetne úgy is nevezni, hogy belemenekültem egy másik kapcsolatba, kb másfél hónapot jártunk, volt szex is 1-2 alkalommal. Közben én még mindig szerettem az elso kedvesemet, és nagyon hiányzott is, még azok után is, hogy miket tett velem. Majd újból elkezdtünk beszélgetni, sokat könyörgött hogy adjak neki még egy esélyt, megígérte hogy meg fog változni és javulni (amit már kezdtem észrevenni rajta), vigyázni fog rám és a kapcsolatunkra... és addig mondta még meg nem adtam neki a sokadik esélyt. A bökkeno az, hogy én azt hazudtam neki, hogy nem feküdtem le az elotte lévo fiúval, amit o nem nagyon hisz el, így nekiállt kutatni a fiú után, és valahogy ki akarja szedni belole. Félek elmondani neki, mikor láttam, hogy mennyire örült nekem, meg annak hogy visszakaphatott, félek attól hogy megbántom, de eltitkolni se szeretném.... nos... dióhéjban ennyi...


Köszönöm hogy elolvastátok, és elore köszönöm a válaszokat!

Nagy szükségem lenne tanácsokra !!!

És kérlek, kíméljetek meg a beszólásoktól.


2011. júl. 2. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
jajj istenem...szerintem mond meg neki de úgy csináld h láccon h mennyire szégyelled h hazudtál és imádkozz h megbocsásson...kár volt hazudni ha annyira szereted...
2011. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog hogy ha nem is mondod el neki, akkor is ki fog derülni... Szerintem inkább mondd meg neki te az mégis jobb. Próbáld jól megfogalmazni amiket mondani akarsz, hogy kisebb legyen az esélye a leszúrásnak. Szerintem meg ezentúl ne hazudjatok egymásnak.


19/F

2011. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!