Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatból nincs barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatból nincs barátja, miattam? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

van egy lány, akiért rajongtam.

jártunk egy pár hónapot, de akármennyire szánalmas, inkább neten beszélgettünk, kameráztunk.

aztán kb. 1 évig tepertem még utána, csillagokat lehoztam az égről neki.

néha örült neki, néha örjöngött, néha azt éreztem, nagyon kedvel még, néha pedig gyűlölt.

volt egy eset... amikor a teraszon ordibált velem, pedig semmit nem csináltam, csak már agyára másztam...

és lelökött... előtte épp a születésnapi ajándékát akartam átadni (nagyon be voltam zsongva), ő meg épp a feljelentésről papolt...

mondani sem kell, 6 métert esni betonra nem jó érzés..

maradandó károsodás lett, gyógyíthatatlan, vagy legjobb esetben is, kb. csoda folytán, évekig tart, amíg kigyógyulok belőle, de sosem lesz a régi már...

azóta teljesen tönkrementem, sportoló akartam lenni, és már nem lehetek, volt egy pár érmem is.

néha szoktam puhatolózni a lányról, és azt mondták, megváltozott.

nagyon önpusztító lett, levágatta a haját, ő volt az osztály kedvence, most pedig alig pár lánnyal barátkozik, zűrös alakokkal...

elvileg azóta nem volt barátja (1 év)..

bizarr, beteges gondolatai vannak...

egyesek azt mondják, azért, mert bűntudata van, miattam...

de nem hiszem...

nem érek én annyit.

ha az lenne, megkeresett volna, nem?

felkeresett volna, nem igaz?

bocsánatot kért volna, nem?

és meglátogatott volna, nem, a kórházban?

mondjuk már mindegy. nem is tudom, miért foglalkozom vele.

talán csak megbocsátanék, vagy nem tudom.

úgysem lesz már barátnőm, senki sem.

én leszámoltam az élettel.

ez van.


2011. júl. 2. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy a történtek után bűntudatot érez és nem mer a szemed elé kerülni, de nem láthatok a fejébe. Az is valószínű, hogy ha bűntudata is van, nem szeret és nem szeretett. Ha szeretett volna ezek a dolgok nem történtek volna meg.

Remélem, hogy egyszer alkalma lesz bocsánatot kérni tőled és majd megbocsátasz neki egyszer. De az nagyon nem lenne jó, hogy ha a bűntudata arra vinné, hogy megpróbáljon veled összejönni szerelem nélkül csak azért, mert megbánta, amit csinált.


A legjobb vége az lenne a történetnek, ha te meggyógyulnál, ő megkeresne, bocsánatot kérne, te megbocsátanál és elengednétek egymást, aztán új életet kezdenétek mindketten. Én remélem, egyszer majd sikerül.

2011. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Szerintem tényleg bűntudata van. S azért nem keres, mert nem mer a szemed elé kerülni ezek után, hogy romba döntötte az életed.


Kívánom, hogy légy erős, és bekövetkezzen az a csoda, s meggyógyulj! És kérlek: Ne veszítsd el az életbe fektetett hited. Koránt sincs még vége!

2011. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!