Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá azt a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá azt a srácot ki tetszik nekem h ne érdekelje a volt csaja? Szombaton talizunk h kapjam le a csávot h a másik csaj leszáljon rola?

Figyelt kérdés
Már 1 honapja szakitot azal a csajal és méghozá a 4dik szomszédom:@ a csaj meg ösze akar vele jönni ujbol de én megszeretem a csávot meg a suliban is tök jól megvagyunk meg minden szombaton talizunk és ö is ott lesz!
2009. márc. 27. 17:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Hat ha azt mondod h a suliban is jolo levagytok van kozos tematok,akkor probalj meg vele szombaton is sokat beszelgetni erd el nala h csak veled foglalkozon.es ha egyszer mar dobta az exet akkor szerintem az ex mar nem sok vizet fog zavarni.......te szombaton ne a csajjal torodj hanem a csavoval es meglasd h osze fog az jonni nekd ....SOK SIKERT
2009. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom sikerülni fog-e. a pasi szerelmes még a volt csajába? mert ha nem, akkor sima ügy, egyszerűen csábítsd el! :D ha viszont igen, és még a csaj is vissza akarja kapni, az már nehezebb ügy, mert az emberek érzéseit nem tudod sajnos megváltoztatni. Pl ha vki azt mondaná neked, hogy most azonnal szeress ki ebből a fiúból, sikerülne? Nem hiszem :( Viszont ügyeskedhetsz ien női praktikákkal: a csajnak beajánlasz egy másik pasit, akinek tudod hogy bejön, vagy végső esetben (tudom, csúnya dolog de) vmi apró kis hazugságot is bevethetsz. de télleg ne durvát!! Csak pl. azt hallottam, xY-nak nagyon bejössz... de azért nem árt ha télleg be is jön xY-nak xD
2009. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az elsönek
2009. márc. 27. 17:48
 4/7 A kérdező kommentje:
a srác azt mondta h nem szereti de msn en is kint va a neve meg minden! ok ak a srácal törödök nagyon hejes az illetö meg még nem is lakik inen olyan mesze!
2009. márc. 27. 17:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnap mivel suli lesz és 10 kor lelépek megyek át hozzá oszt álitolag nem lesz othon senkisem náluk de anyumék meg ugy tudják h 3 ra érek haz mivel 6 orám van de közben a sráécnál lesz 11 töl egészen háromnegyed 3 ig! szerintetek ez közbe játszik abban h szeret engem?Talán szeretne is tölem vmit?
2009. márc. 27. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen szeretne tőled valamit... Azt hiszem mindannyian tudjuk, hogy mit is...

Csak nehogy te járj szarul. Szexeltek egyet, ő meg visszamegy a volt csajához.


25/f

2009. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eböl nem let semisem álitolag dolgozot és azért nem irt vissza
2009. márc. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!