Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sokára elkezdjük a szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára elkezdjük a szexuális életet. Ti a fogamzásgátlás költségeit megosztjátok? A lánynak is be kell szállni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 09:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Párom tabizik, de egyszer sem szólt hogy adjak bele. Pár gumiba nem fogsz belehalni anyagilag :) Ha szeretne bele adni akkor majd ad :)
2011. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez úgy tisztességes ha megosztják. akik óvszert használnak, ott is illik olyan hogy néha a csaj veszi. ergo a pasi is beszállhat a tablettába 2-3 havonta.
2011. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
gumival sexelni nem ugyan az! sokszor megoli a kapcsolatot. Mond meg a gyereknek hogy mennyibe kerul es kesz.
2011. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapig gumit használtunk, azt barátom vette, azóta tablettát szedek, azt én fizetem. Persze ez nekem így nagyobb költség (főleg hogy gumit csak 3 hónapig használtunk, tablettát meg már egy éve), de sose mondtam a barátomnak, hogy fizessen bele, pedig tudom, hogy megtenné.

Van a fogamzásgátlónak egy csomó olyan hatása is, ami nekem előnyös (elmúltak a pattanásaim, nem görcsölök menzesz idején és rövidebb ideig is tart,...), szóval kifizetem én, mert sokkal több köze van hozzám, mint hozzá.

Viszont pl ha elmegyünk valahova kajálni (bár nem túl gyakran járunk), akkor legtöbbször ő fizeti mindkettőnkét, összességében azt mondom, hogy egyenlő arányban járulunk hozzá anyagilag a közös költségekhez, szóval ezután sem fogom kérni, hogy fizessen bele a fogamzásgátló árába.

2011. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
még jó hogy. ha minden igaz mindkettőtök érdeke, hogy ne legyen gyereketek
2011. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 éve szedek gyógyszert. Egyszer sem kértem a párom, hogy fizessen bele..
2011. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Természetesen közösen fizetjük a fogamzásgátló tablettámat, ez teljesen magától értetődik: a szex 2 emberes dolog, a felelősség is kettőnké.
2011. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is tabit szedek, és a barátom maga ajánlotta fel, hogy fizeti a felét, úgyhogy már egy ideje így csináljuk! De amúgy a gumit is felváltva vettük! (attól függően melyikünknek éppen mennyi kiadása volt)
2011. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A szexuális életetek közös.Szerintem egyértelmű, hogy a költségek is azok. Szerintem az a jó, ha egy kapcsolatban demokrácia van, ami azt is jelenti, hogy a költségeket is megosztja a pár.
2011. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó a kérdés!!!

Én kiegészíteném a költségmegosztás körét az ágynemű mosatási költségével, a villanyszámla megosztásával, a víz és wc díjával, hogy az általa beszívott oxigén árával, az energia vesztességed pótlásának díjával s mind azzal amire én nem gondoltam...

Boldog együtt létet...

2011. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!