Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban magányosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban magányosan?

Figyelt kérdés

Barátomnak az utóbbi időben rengeteg magán jellegű gondja és dolga akadt, ami rengeteg energiáját és idejét emészti fel, így rám érthetően nem sok ideje és kedve marad.

Ezt én tökéletesen megértem, és igyekszem támogatni, de lassan már hónapok óta az ő gondjai körül forog a kapcsolat, a szex erőltetett-vontatott, nincs semmi intimitás és meghittség köztünk, nem csinálunk semmit, ő próbálja helyrehozni az életét, én élem a sajátom, de annyira hiányzik nekem... hiába találkozunk, hiába szexelünk, vagy bármi, olyan üres az egész, lelkiekben nincs velem.

Nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is szeret, csak most nincsen jó passzban, de így annyira egyedül érzem magam, és nem tudom, hogy mit csináljak...?

Persze próbálom lekötni magam mással, meg találkozok barátokkal, stb blabla, dehát akkor is hiányzik, hogy néhanapján szeretgessen vagy törődjön velem... :(

Nincs valakinek valami ötlete...?

20L


2011. jún. 30. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
probálj seiteni neki valahogy mégjobban abban a bizonyos problémájában ércsd meg és emiat nehogy elhagyd,
2011. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhagyni! Én segítek amiben tudok, vagy amiben engedi, de ő nem az a fajta, aki szívesen veszi, ha a barátnője segíteni akar, inkább egyedül intéz mindent...
2011. jún. 30. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le, és őszintén beszéljétek meg a dolgot. Működni fog, csak akarni kell -- mindkettőtök részéről.
2011. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dexy ***** válasza:

Nehéz helyzet ...

Ha most nem is kapod tőle a maximumot, te adhatsz neki kicsit többet. Szeretgesd te őt, nevettesd meg, ő biztos örülni fog neki, te pedig boldogságot lelhetsz az ő örömében.

Persze csak akkor ha valóban gondokról van szó, nem peig hanyagol és titokban olyat csinál amiről nem tudsz.

2011. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem csal meg, vagy ilyesmi, tényleg sok gondja akadt, munka, család, egészségügyi, minden tényleg, ami rosszul alakulhat...
2011. jún. 30. 19:53
 6/6 anonim válasza:
Én is voltam így, de nekünk vége lett egy ilyen miatt. Egyszer üljetek le emiatt és beszéljétek meg még időben, hogy mi van, miben tudnátok változtatni, segíteni egymásnak. Hajrá, sikerülni fog!
2011. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!