Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? (mivel túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (mivel túl rövid. )

Figyelt kérdés

összejöttem egy sráccal masnap délután közli velem hogy ÉN nem is szeretem....tulajdonképpen nem vagyok bújós tipus...nem tehetek róla, mit kéne tennem?? hogyan tudnám vele éreztettni h szeretem?

18L


2011. jún. 30. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,hogy te máshogy mutatod ki a szeretetedet, és ne aggódjon emiatt ..:)
2011. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már megvolt...de még mindig megkapom h nem si szeretem...:/
2011. jún. 30. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Mer mivel mutatod ki, hogy szereted ha nem bújóssággal? El se tudom képzelni mit csinálnék egy olyan nővel.
2011. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tényleg szereted? vagy csak szeretni akarod? A nők érzékenyebbek az érzékekre, de azért a fiúnak is szembetűnhet 1-2 dolog, ami nem olyan amilyennek lennie kéne. Fordíts rá több időt, figyelmet.. és nem árt ha néha odabújsz hozzá...
2011. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt hogy lehet valakit megszeretni? Kedvelni esetleg... de a szeretethez több idő kell ^^ (ha régebb óta ismeritek egymást & jóban voltatok, az más)
2011. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ácsi egy picit...


Jól értem? Összejöttél valakivel aki másnap(!) a szemedbe vágta, hogy nem szereted őt???


Hát én ezt nem is értem.

Ha ez úgy történt, hogy elmentél buliba és másnap nála ébredtél, akkor mi a fenét vár? Ő sem gondolhatta úgy, hogy másnap felkeltek, elszaladtok megvenni a gyűrüket és harmadnapra megülitek a lakodalmat.


Ha pedig egy hosszabb barátság után jöttetek össze, akkor pedig ő sem szerelmes beléd, hiszen a "szerelmi mámor" ami "elvakítja" őt, vakká tenné és csak azt látná, hogy ott vagy mellette és ez mindennél boldogabbá teszi őt!

2011. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég fogyi és érzelmileg hülye lehet,ha másnap hozzádba ssza,h nem szereted.Jézusom,ha még 1 hónap után mondja,akkor rendben,de így.....-.-
2011. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!