Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy okos nő miért áll össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy okos nő miért áll össze egy buta fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy huszonéves, átlagos testalkatú, 180 cm magas, arcot tekintve nem épp esztétikus küllemű fiú, és egy szintén huszas éveiben járó, de néhány évvel idősebb, átlagos külsejű lány.

A fiú, és a lány párkapcsolatban élnek, már lassan 3 hónapja, viszont van némi szellemi különbség kettejük közt... a lány nagyon okos, több témában is otthon van, remekül ért a növényekhez, az állatokhoz, a politikához, a történelemhez, érdekli a zene, a szabás-varrás, a vizuális kultúra, egyébként mérnöki végzettséggel rendelkezik. Ellenben, a fiú eléggé szerény szellemi teljesítménnyel rendelkezik, és csak egy középfokúval... mégis szeretik egymást, dúl köztük a love.

A pénz nem lehet indok, mert a fiú alig keres többet, mint a lány, elhanyagolható.

Kérdés tehát, hogy miért áll össze a lány egy ilyen fiúval? Miért nem helyezi magasabbra az elvárásait, ha egyszer megtehetné?


2011. jún. 27. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És ezzel bizony teljes mértékben egyetértek. :))
2011. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ok, rendben, elfogadom a válaszaitokat.

Egyébként én vagyok a pár fiú tagja, de gondolom erre már rájöttetek :)

2011. jún. 29. 09:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, te csak valami okoskodó barátnője vagy a lánynak, aki nem nézi jó szemmel, h a lány nála "butábbal" van együtt. De ebben az esetben: örülj neki, h szeret téged a lány! Nem számít, h neki diplomája van, neked meg nincs-valamit tudhatsz, ha veled van együtt. :P
2011. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem is a diploma a lényeg, az nekem is lesz, ha minden igaz... de a diplomával együtt nem jár a széles látókör, a klasszikus műveltség, és bár sokat olvasok, a memóriám nem túl jó, egyszerűen elfelejtek részleteket, elég gyorsan.

Néha kisebbségi komplexusom van a barátnőm mellett.

2011. jún. 29. 17:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig nincs baj ezzel. Ahogy látom, neked is megvan a magadhoz való eszed. :) A memóriád nem jó, na és? Ez adottság kérdése, amin nem változtathatsz sokat, szóval kár rajta őrlődni. Viszont a kisebbségi komplexus nem nyerő, elronthatja a kapcsolatotokat. Azt mondtad, sokat olvasol, és ez jó, mert ez téged is fejleszt. Szerintem keress valamit, amiben jó vagy és fejlődj-pl főzőcskézel és rájössz, h érzéked van hozzá. Ha a párod sokoldalú, te légy türelmes, és nyitott az új dolgok felé. Hidd el, menni fog az. :)
2011. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!