Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba idő előtt, mégis mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én még sosem voltam igazán szerelmes, 22 éves vagyok. Randizgattam azonban most egy lánnyal, egy tündéri, aranyos lánnyal, és basszus, egyszerűen nem tudok betelni vele. Nem tudok már kimért és taktikázós lenni, jól időzíteni és olyanokat mondani, amivel a srácok általában vakítani szokták a csajokat...

Egyszerűen szeretem. Egész nap másra se gondolok csak rá, ha meglátom a képét mosolygok mint egy idióta, és szörnyen buz*san rózsaszín minden. De tudom, ha kimutatom az érzelmeimet, nem fog velem összejönni! Ha megnyílok neki, szintén nem fog velem összejönni! Ha kiismer, kiszámíthatónak talál, tudom milyen kegyetlenek a nők!

Mit tegyek?


2011. jún. 26. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány?
2011. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19
2011. jún. 26. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért szerintem egy szinten mindenképp add a tudtára, hogy érdekel, kedveled, tetszik neked.


Hány randitok volt eddig?


Ne vallj még szerelmet az ismerkedés szakaszában, mert azt elhamarkodottnak érezheti. De ha időnként tudsz őszintén bókolni neki, kimondani, hogy várod már a következő találkozást, vagy viszel neki egy kedves apróságot (egy szál virág, vagy egy kis csoki), abból tudni fogja, hogy fontos neked ez a kezdődő ismeretség.


Az elején ennyi szerintem elég.


23 L

2011. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, ha olyan aranyos, jó fej a lány, mint azt írtad, akkor nem hiszem, hogy nem jönne össze veled emiatt.

Amúgy mennyi ideje randizgattok? Mert talán kezdhetnéd azzal, hogy nagyon kedveled meg ilyesmi. Érted? Nem lerohanni és megkérni a kezét.

2011. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülye! Mutasd ki neki az érzelmeket. Nőből van, szeretne megismerni, de ha rájön, hogy csak átcseszted, tíz körömmel fog az arcodba marni.
2011. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!