Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves nő vagyok van egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok van egy 17 éves fiam. Egy 22 éves srác akart velem lenni amit persze elutasítottam, de azóta úgy érzem mintha megbántam volna. Nagyon perverz dolog ez?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem érezném perverziónak. Természetes, hogy vonz a fiatalabb kategória. És azt is gondolom, hogy azért gondolod perverznek a gondolatmenetedet, merthogy majdnem egyidős a srác a fiaddal, és ez hogy néz ki?!

Nos, végülis jogos kérdésként merülhet fel benned ez, de felfogástól függően, elfogadástól függően lehet ezt rossznak is tekinteni, meg elfogani is. Gondold át, hogy téged zavar-e? És ne azt gondold át, hogy más mit gondol.

2008. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyik bartánőm 20 éves a pasija 37 és a pasijának a fia 16.

jo itt forditott az eset hogy a srác fiatalabb, de ez a mai világban már egyáltalán nem számit. hidd el nem számit. csak az számit hogy megértsétek egymást és szeressétek egymást, szerintem ha gondolod nyugodtan legyél vele, és ha esetleg gond lesz belöle, akkor még mindig szakithatsz vele, de hülyeség lenne nem adnod arra egy eélyt hogy boldog legyél. mert lehet ő lenne életed szerelme, és te elhalasztod csak a kor miatt.

2008. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem perverz dolog.Nekem 45 a párom én meg 25 vagyok(nő),neki is van egy 20 éves lánya és jól kijövünk.Nem az számít hogy ki hány éves hanem hogy hogyan viselkedik.Ha tetszik a srác akkor vágj bele,aztán ha nem működik(ami nem is biztos a kor miatt lesz) akkor abbahagyod.Sok sikert!
2008. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
SZERELEM MINDENKOR A SZERELEMBEN NINCSEN KOR HAJRÁÁ!:p
2008. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!