Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működik egy kapcsolat szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik egy kapcsolat szex nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 18:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Persze, csak össze kell házasodni, tető kell a fejetek fölé, napi háromszori meleg étkezés, és egyszercsak megérkezik a gyerek is.

Csak semmi szex!

2011. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

Ne itt kérdezz ilyet! Ide 98%-ban csak tizenéves ki p*csök írnak, akiknek fingjuk sincs egy normális párkapcsolatról sem.

Ne hidd, hogy ők majd megfelelő választ adnak neked.


Ha szereted, akkor légy türelmes. Idővel fel fog engedni, és ő fog nyitni feléd. Ne higgye senki, hogy minden lány r*bancnak születik, akiknek természetes az egész procedúra.

Biztos vagyok benne, hogy ha szeretgeted, idővel rád fog mozdulni. - magától.

2011. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a válaszát! :) Ezt én is így gondolom.
2011. jún. 25. 18:59
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Ellent kell mondanom. Hacsak nincs baromi nagy korkülönbség a javadra, akkor nincs a kapcsolatnak jövője. Olyan párt keress, akivel alapból egymásra vagytok hangolva, nem azt, akivel szenvedni kell hónapokig, adott esetben évekig! Láttam már rá példát, hogy várt valaki a 16 éves lányra 2-3 évig, aztán a leányzó szépen elment fősulira, és pár héten belül lefeküdt valakivel. A szex oké, kor kérdése, de előbb utóbb elveszted a türelmed, vagy csak azért megy bele, hogy végre leszállj róla, és egyik megoldás sem jó. Inkább hasonló korú csajszi, vagy akár 1-2 évvel idősebb is lehet a köv célpont, a kislány pedig majd beérik, és lehet, hogy pár év múlva visszatértek a dologra. A jó kapcsolat alapja a jó szex, nem pedig a kiimádkozott szex.
2011. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Miért nem szeret erről beszélni? Remélem nem volt rossz élménye a múltban. Lehet, hogy próbálkoznod kéne hátha kiszeded belőle mi a baj. Mondjuk fél év annyira nem vészes, főleg ha fiatalok vagytok, annyit én is szoktam várni :)
2011. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha még szűz a csaj és szereted, akkor meg kell érteni, amíg nem érzi rá készen magát, addig max próbálkozhatsz izgatással/stb, hátha elérkezettnek látja az időt. Ha nem szűz, akkor vmi eszméletlen frigid p*csa, akit ki kell hajítani, mert soha az életben nem lesz vele harmonikus szexuális életed.
2011. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
19:10 :) mintha ismernél :D
2011. jún. 25. 19:33
 28/30 anonim ***** válasza:
74%
"Idővel fel fog engedni, és ő fog nyitni feléd. Ne higgye senki, hogy minden lány r*bancnak születik, akiknek természetes az egész procedúra. " Milyen procedúra? A szex? Nahát akinek ez procedúra az már régen rossz. Elég természetes dolog a szex, amit normális esetben mindenki csinál! Semmi szégyellni való nincsen benne, hogy ne lehessen megbeszélni. Természetes ha szereted vársz rá, de amint ez már kezd terhes lenni és még csak beszélni sem hajlandó róla hát nem tudom, egy darabig még ne is szexeljen. Elég fontos tényező egy kapcsolatban a szex, mellette meg hogy jól érezzétek magatokat, egy hullám hossz stb... És csak mellékesen 24/L vagyok.
2011. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy olyan, mintha ismernélek, nálam egy-az-egyben ugyanez volt. A hölgyemény 16 volt, én 19, és rimánkodni kellett neki évekig! Mivel nekem ő volt az első, így nem volt összehasonlítási alapom, hogy nem érdemes várni, hanem korrekt kapcsolatot kell keresni. Aztán nagy nehezen beért agyilag, de korántsem volt az a fenomenális, amire érdemes lett volna várni. Aztán a hölgyemény a szakításunkkor azt vágta a fejemhez, hogy ő most egy héten belül le fog valakivel feküdni. Szóval ennyit az imádkozós szexről. Saját tapasztalatból mondom, hogy egy lány az első percben eldönti, hogy mikor akar lefeküdni veled, és akar e egyátalán. Pár hetes dumálgatások, puszi-puszi, aztán két hét múlva már mehet a dolog. Nem azt mondom, hogy mindenki szexbajnok, de valakivel vagy megvan a harmónia az elejétől, vagy nincs. Ha ki kell alakulnia, akkor van valami visszatartó erő, ami később is felszínre bukkan, és nem hogy boldogságot, még jó szexet sem hoz. Na jó, befejeztem az észosztást, de tudd, sajnos sok lánynak lelki gátja van, és aki harmónikus kapcsolatra vágyik, nem pedig angyali türelme van, az más lányt keressen. Nem akarok érzéketlennek tűnni, nem az ilyen lányokat szólom le, de biztosan van aki pont rájuk bukik.
2011. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja amúgy az előző hozzászólás én voltam, a 19.10-es.
2011. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!