Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak, mért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, mért nem tudok elmenni holnap a vidámparkba?

Figyelt kérdés

Egy csaj meghívott az éjszakai vidámparkba. Már igent mondtam neki, de most jutott eszembe, hogy tériszonyos vok (XD) és nem bírom a vidámparki "játékokat".

Hogy mondjam le? Nem akarom megmondani az igazat. :/


2011. jún. 24. 19:40
1 2
 1/12 Dexy ***** válasza:

NINCS ABBA SEMMI CIKI H FÉLSZ :) talán még aranyos is.

Ne mond mááár le!!

2011. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, nem tehetsz róla hogy tériszonyos vagy.
2011. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki nyugodtan az igazat. Legalább együtt küzdhetitek le a félelmeiteket. Ha hányós vagy, akkor vegyél Dedalont.


És ha nem is ültök fel sokmindenre, nagyon romantikus tud lenni éjszaka.


Mi a barátommal hétfőn megyünk egész napra. Én imádom a vidámparkot, de a Dedalonra szükségem van. :D

2011. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fémfaház ***** válasza:
mondd meg neki hogy elmész, de nem ülsz fel semmire:D
2011. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én tutira ezt mondanám neki:


Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak, dialógusunk kontinuitása így megszakad. Nem jön létre az argumentumok szintézise.

2011. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hülye vagy? Menj el mindenképpen. Dodzsem is van a világon. Utána meg kajáltok vagy mittudomén.

16/F

2011. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
cuuuki :D
2011. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha megmondanád neki az igazat, nagy valószínűséggel elásnád magad nála, a lányok különben se értékelik az őszinteséget. Annál még az is jobb, ha azt mondod neki h nincs kedved.
2011. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ki nem hagynám még így se...
2011. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20:07-es:


Nagyrészünk mindennél jobban értékeli az őszinteséget. Lehet, hogy te csak hülye p*csákat fogtál ki eddig.


Szerintem aranyos, ha elmondod neki. :)

2011. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!