Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan sráccal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan sráccal akinek fültágitója van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon g*cik vagytok ne is haragudjatok! Attól még mert lyuk van a fülén se több, se kevesebb ember másoknál! Ha bírja a srácot és jól érzi magát vele akkor miért ne járna vele? Előbb-utóbb úgyis megszokod ám és akkor már fel se tűnik. :)
2011. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
nem
2011. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
persze, ha szerelmes vagyok valakibe akkor tök 8. de így elsőre taszítanak az ilyen srácok. :D
2011. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.
2011. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom ilyennel. Akivel én szeretnék majd járni az valószinűleg nem felszínes szar lesz, és már eleve az is hozzátartozik hogy mennyire vannak előitéletei másokkal szemben, ha esetleg evégett nem sikerülne megismerkednünk... Szóval semmit se veszítek, max csak jobban kiszűröm az embereket. Egyébként nem vagyok se divatmajom, értelmetlen és nyomoronc se, azért, mert fültágítóm van. Akinek ez a véleménye valószinűleg ő a legnagyobb nyomoronc, meg nyomi, és egyéb. Ha ilyen kérdést tettél fel akkor szerintem vedd is ki...
2011. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 17/F
2011. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egyébként szeretem amikor úgy kezelik a fültágítót mint egy fogyatékosságot, vagy rendellenességet :D És azt is szeretem, amikor mondják, hogy 60 évesen a vállamig fog lógni a cimpám, OSZT MÉR KÉNE? Kiveszem, összemegy. Egyhét alatt összehúzódik kicsire, egy év alatt meg hadne mondjam, ha meg már nagy (enyém 26), akkor meg műtét. UUUU. Mekkora dolog :D És akinek tetoválása van? Az is nyilván magáért csinálja, magának, és nem azért, hogy egy felszínes pcsát találjon magának, sokat érne.....
2011. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, egy idő után megszokod, és ha visszarakja a kicsi fültágítóját, akkor meg tök fura lesz, és esetleg kérnéd is hogy rakja vissza a nagyobbat. Olyan mint egy hajszín, egy idő után megszokod és ha nincs akkor fura, de megint megszokod, blabalabla bocs hogy teleírom a kérdésed :) Én múltkor kivettem és beleraktam a 16osat és gecc áá, nem kéne, kicsi... :D Viszont amikor 16 volt akkor még az volt a nagy, szóval megszokás kérdése is
2011. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én nekem nem tetszenek a fültágítósok... Szóval alapból nem nézem meg, nem kezdeményezek kommunikációt nem jön létre kapcsolat és párkapcsolat se. Így nem valószínű hogy járnék valaha ilyennel. De a szív útjai kifürkészhetetlenek majd eldől a jövendőben :D

17/L

2011. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a barátomnak nincs, de nekem 2 is van :DD egyikünket sem zavarja :D
2011. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!