Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járás? Mért nem megy nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járás? Mért nem megy nekem?

Figyelt kérdés

Mostanába olyan problémáim vannak hogy ha egy lánnyal alakul valami és odaig fajul a dolog hogy namost járunk vagy nem? Akkor egyből elő jön egy érzés ami aztmondja hogy én inkább nemakarom mert a járás stressz meg hasonlókból áll. Belegondolva tényleg sokat kell a másikra figyelni és ez valahogy mindig megfélemlít. Ezen kívűl még ottvan hogy nagyon válogatós vagyok. Félek hogy sose lesz barátnőm :(

szerintetek az ilyen normális? változni fog? kérlek ne írj hülyeségeket.

16/F


2011. jún. 22. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb. Ne a lánnyal, saját magaddal. Pont ezért van az egész, mert ahelyett, hogy előre néznél, visszafelé kacsingatsz a biztonságos terület felé.
2011. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak vidd el őt egy jó helyre és vagy összejön, vagy nem.

különben is ha szereted akkor úgy is törődsz majd vele.

2011. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

légy határozottabb magaddal, ha úgy látod, hogy nagyon bejössz a lánynak, szerintem kérdezd meg :)

ha helyes vagy előbb utóbb biztos hogy lesz barátnőd :) csak várd ki a végét ;)

2011. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húú, akkor kísértetiesen hasonlítasz rám...bár én 20 vagyok és lány, de pont ugyanez a helyzet velem. Ha megtudod a megoldást, közöld velem is. :P De valószínűleg csak nem érzed azt, hogy neked ez jó lenne, jobbat keresel...velem legalábbis ez a helyzet. :)
2011. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon pici voltam amikor megtanultam járni, nem is emlékszem rá, olyan rég volt, talán 1 éves lehettem, vagy én nemis tudom, neked hogy hogy nem megy? nem tanultál meg kiskorodban? hát ha most nem megy akkor már csak sok erőfeszítéssel fog csak sikerülni, na de azért én drukkolok, hogy sikerüljön!! :)
2011. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én attól tartok hogy nehogy megcsaljon..meg akik eddig voltak barátnőim mindig elérték azt hogy féltékeny legyek, pedig nemvagyok az a féltékeny típus. Meg én foglalkoznék a barátnőmmel, de azis kérdés hogy mennyit kéne. Mert van aki azt szereti hogyha egész nap ottvan vele az illető, másmeg azt hogyha heti 3x vagy 4x látja a pasiját. Lehet túlreagálom a dolgokat.. nemtudom milelt engem hogy már egy ideje így fogom fel a járást.

2011. jún. 22. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
figyeld meg, mi neki a jó :) ha sokat vagy vele, vagy ha nem annyira. hamar rájössz :P
2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!