Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "teknikával" smárolsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "teknikával" smárolsz?

Figyelt kérdés
Valaki egy több, mint egy soros hozzászólást írhatna, hogy ő hogy is csókol nyelvesen. Már smároltam, de nem vagyok benne valami jó... hogyan tudnám jobbá tenni? Még fogom gyakorolni, de nem akarok úgy oda kerülni, hogy beégjek a barátnőm előtt :)
2011. jún. 21. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát én "teknikával" nem smárolok, csak a pasimmal, és azt is úgy ahogy adja magát! :D
2011. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 WhiteLabel ***** válasza:
Nem tudok ilyen technikákról, szerintem adja magát hogy hogyan csinálod. Kreativitás, hallottál már ilyesmiről? vagy csak a mesekönyvekben olvastál róla?
2011. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a nyelvemmel "körkörösen" szoktam, finoman, lassan, érzékien.


16F

2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem nagyon használok technikát az csak úgy spontán jön, amúgy meg honnan gondolod h nem vagy jó?mondták?körkörösen mozgasd a nyelved erre jobb tanács nem nagyon van
2011. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az elmélet hely ess neki a gyakorlatnak.

Elsőnek nem leszel isten király de amint ráérzel az ízére

jó leszel benne.

2011. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DakotaDamon ***** válasza:
Szerintem is csak rá kell érezni, úgyse csinálja mindenki ugyanúgy.
2011. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha pedig nem körkörösen.. akkor nyalogasd az ő nyelvét. :)
2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik valami használhatót ki tudtak nyögni. :)
2011. jún. 21. 22:33
 9/9 Dexy ***** válasza:

Az elsőnek üzenem h köszönöm, ennyit már rég nevettem!!! :) Teknivával még én se smároltam XD

Nah, de viccet félre téve, senki nem úgy születik h tud csókolózni. ezt tanulni kell, és a legfontosabb h hagyd magad tanítani. ah a barátnőd csinálja ugy próbáld te is. Lassan belejössz :)

2011. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!