Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolat egy cél. Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat egy cél. Te miért szeretnéd elérni? Miért akartad, hogy legyen valakid?

Figyelt kérdés

Egy egészséges kapcsolatban mindkét személy jól érzi EGYEDÜL is magát, egymagában is teljes egyéniség és a barátokkal is jól lehet magunkat érezni.

Akkor mi az az ok, ami miatt annyira küzdünk és keressük a hozzánk illőt?


23/F


2011. jún. 21. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért mert ösztön hogy kell egy pár...az ember társas lény és miután beindultak a hormonjai kémiailag van hajtva hogy valakit szerezzen ennyi. onnantól már nem elég a haver/havercsaj szerelem kell ennyi...
2011. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat nem egy cél.Vagy alakul vagy nem.A kiegyensúlyozottság jelenti azt is, hogy jól érzed magad egyedül is, nem csak egy társsal.Kevesen vagyunk ilyen kiegyensúlyozottak...de emberek vagyunk, vannak gyengeségeink, vágyunk valakire akivel megoszthatjuk az örömeinket és gondjainkat(utóbbival sok esetben jobb ha nem terheljük a másikat).
2011. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
szerintem nem cél, hanem az élet velejárója. a kisujjamat sem mozdítottam soha egy pasiért sem, akik udvaroltak, azok közül választottam. nem tudtam volna elképzelni, hogy ne menjek férjhez, azt is nehéz lenne, hogy más lenne a férjem. egyszerűen egymásra találtunk és kész. annyira egysterű ez, csak sokan túlkomplikálják.
2011. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó egyedül, jó a barátokkal, és jó a szerelmeddel. Ez a normális (szerintem). Én nem úgy gondolom, hogy ez egy ösztön, hanem úgy, hogy szeretni é szeretve lenni nagyon jó dolog. EGyedül a hobbimmal foglalkozom. A barátaimmal lazulok, bulizok, stb... De a párommal szinte mindent jobb csinálni. Hogy miért? Az érzés miatt. A szerelemnek nem lehet parancsolni. Nem beszélve arról, hogy szeretkezni is vele szoktam, szóval! :D Mondjuk abban igazad van, hogy valaki nagyon küzd, és keres, pedig nem kellene. Ha akar, úgy is belép az életedbe az igazi. :)

20/L

2011. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert már kezdek beleőrülni a magányba+még sosem volt, és már tényleg itt lenne az ideje.:)

21/L

2011. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem cél. Állapot. Az, hogy Te küzdesz vele, nem jelenti, hogy én is küzdök. Valamikor persze én is küzdöttem. Most nem. Most (~4 éve) küzdelem nélkül találtam meg a hozzám illő párt, és jobban is vagyunk, mint amikor "küzdöttem". Ehhez "csak" tapasztalni kell. Amit az egyedül-létről írtál igaz. Ha mégis küzdesz, akkor az pont azt jelezheti, hogy nem vagy még tökéletesen békében önmagaddal, keresel egy részt, vagy valakit, aki pótolhatja számodra azt, ami belőled szerinted hiányzik, és szintén szerinted szükséged van rá. Ez lehet, hogy mind nem tudatos, lehet tudattalan.


43/F

2011. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem kerestem csak lett.....Sohasem volt a célom, épp azért amiért írtad......

És szerintem épp ezért tökéletes a kapcsolatom....mert nem lóunk/ lógtunk egymáson soha teljesen normálisnak találom hogy van múltja, vannak haverjai, hobbija.....és nekem is van... Van külön életünk és vannak közös programjaink is....

2011. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem a hormonjaim nem azért bökdöstek,hogy találjak valakit,akinek elmondhatok mindent,megoszthatok mindent.Engem azért bökdösött,mert magányos voltam,meg elkapott az a mámoritó érzés,hogy valakit szeressek.Aztán naivan sokat koppantam,mert a másik fajta hormon nem az enyémre kiváncsi,hiszen nála nem is ugyanazt jelenti.
2011. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"szerintem nem cél, hanem az élet velejárója. a kisujjamat sem mozdítottam soha egy pasiért sem"


Klassz.Lássuk, ha én mint pasi ugyanezt megcsinálom, összejön valami kapcsolat lánnyal? Rábizom a romantikus részét az életemnek az univerzumra, nem mozditom egy ujjamat egy nőért se...ja bocsi, elfelejtettem, ez csak a nőknél müködik.

2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
"ez csak a nőknél müködik" pontosan, jól látod :)
2011. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!