Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszik velem, vagy ő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem, vagy ő sem tudja, hogy mit is akar valójában?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve ,hogy véget ért egy 10 hónapos párkapcsolatom.Nehéz volt eleinte elfogadnom,hogy vége,de túltettem magam rajta. Nem kerestük egymást,nem beszéltünk,ha lehetett még kerültük is egymást.Viszont ha valahol mégis találkoztunk,aztán elkezdtük újra beszélgatni,MSN,találkozni.Aztán végül összegabalyodtunk. Utána megint nem beszéltünk néhány hónapig,és újra jóba lettünk,és ilyenkor bennem újra felerősödött a régi érzés,de nem éreztem ,hogy szerelmes vagyok,csak hogy hiányzik. Tőle viszont mindig az elutasítást kaptam. Néhány hete,sűrűbben találkoztunk mint azelőtt,nagyon jól éreztük magunkat,hülyéskedtünk,és végül nálam "aludt" egy közös buli után...Nem tudtam mire vélni,úgy viselkedett mintha egy pár lennénk,beszéltünk minden nap.Mikor rákérdeztem,hogy most mi van köztünk,nem azt a választ kaptam,amit hallani szerettem volna.Azt mondta ,hogy hiányzok neki,jól érzi magát velem,másnál nem érzi ezt,de mégis egyedül akar lenni.Mióta szakítottunk,nem volt senkivel rajtam kívül,én viszont próbáltam tovább lépni,de nem ment.Miért viselkedik így?Fél valamitől? Tudja,hogy nekem ez nagyon fáj,mégis kihasznál?
2011. jún. 21. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak jobb neki most így. Beszéld meg vele.
2011. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele,de semmire nem jutottam/jutottunk.Tudja azt is,hogy nekem ez így nem jó.Mondtam neki,hogy gondolkozzon el azon ,hogy mit akar.Ha semmit,akkor menjen mindenki a saját útjára.Nem tudom mit kéne tennem,ne is beszéljünk egyáltalán?
2011. jún. 21. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Most kérdés, hogy őt mennyire izgatja, hogy neked rossz vagy sem.

Miért szakítottatok?

2011. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá,hogy szakítás óta(2 éve) ezt játszuk. A szülei nem igazán tudtak elfogadni,ellenségként tekintettek rám.Emiatt volt a legtöbb veszekedés,végül megelégelte.
2011. jún. 21. 15:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten biztos izgatja,hogy nekem ez fáj,nem kihasználós tipusnak ismertem meg.Ráadásul bocsánatot is kért. Megkértem,hogy ne tartsuk egymással a kapcsolatot,de néhány nap után mondtam neki,hogy találkozzunk,és eljött.
2011. jún. 21. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi baja volt a szüleinek??

Sajnos lehet, neked akar jót így..

2011. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Féltették,azt hitték ,hogy én el akarom venni tőlük. Pedig nem állt szándékomban,sőt okot sem adtam rá. De azt hiszem nem voltam szimpatikus sem nekik. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!