Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felbukkan újra az EX! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felbukkan újra az EX! Mit akarhat?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk, én már le akartam zárni, elfelejteni, de ő most érdeklődött irántam. mit tegyek és mi a szándéka?
2011. jún. 20. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

ki szakított kivel és miért?

hogy érdeklődött irántad?

2011. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én vele.

sms-t írt

2011. jún. 20. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:

hát akkor nem értem a kérdést ....

ha te szakítottál vele akkor minek aggódsz azon hogy valami baj lesz ha megint összejöttök mert akkor ezek szerint te "vezettél"

ha viszont azért szakítottál vele mert megcsal akkor én biztos nem mennék vissza hozzá bármennyire szeretném...

2011. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
cask nem értem mit akar. nem csalt meg csak nem volt elég figyelmes ezért szakítottam
2011. jún. 20. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én úgy látom te vagy a főnök :)

ha meg akarod vele próbálni még egyszer és ő is akkor szerintem olyan nagy csalódás nem érhet főleg hogy egy hibából már tanultok és most már jobban oda tudtok figyelni....

2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én most ugyanebben a cipőben járok, csak mi 2éve szakítottunk, elég csúnyán...most meg felbukkant! A régi emlékekről jó beszélni, de...újrakezdeni?! Hm, nem tudom van-e értelme!?
2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is belementem ebbe a hibába.Nem kellett volna.Most cseszhetem, már 2 gyerek van akikaet nagyon szeretek úgyhogy nem lépek le.De ha még 1x kezdhetném, akkor nemet mondanék a másodszori próbálkozásra.Ha egyszer nem jött össze, akkor másodikra senm fog.
2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!