Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúnak csak olyan lánybará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak csak olyan lánybarátai vannak, akik bejönnek neki külsőre?

Figyelt kérdés

Akar egy fiú barátkozni egy lánnyal egyáltalán?


Azért kérdezem,mert elvileg bejövök egy fiúnak,akinek más típusú lánybarátai vannak,mint amilyen én vagyok: külsőre,öltözködés,stb.

Nem tudom,kicsit ijesztően harsányan visonganak egyes csajok körülötte,bőrdzseki,vastag smink,stb. Én meg visszafogottan,konzervatívabban öltözködöm,nem sminkelek,stb....Fura,hogy bejövök neki:$!Lehet,hogy nem is?


2011. jún. 19. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne jöhetnél be?:d

Nem jogosít fel arra, ha nincs rajtad sming, hogy ronda lennél. És nem tetszhetsz neki.

2011. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyi :)
2011. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem nincs összefüggés. Ellenben egy lánynak csak olyan fiúbarátai vannak, akik nem jönnek be neki külsőre.
2011. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azok a pitsa bnői bejönnének neki, akkor összejött volna velük. Szerencsére nem ez a stílus jön be neki, hanem te :) Úgyhogy ne izgulj, nincs itt semmi gáz,
2011. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WhiteLabel ***** válasza:
Barátaimat nem aszerint választom hogy bejön e nekem külsőre:)
2011. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van pár lánybarátom akivel mikor először találkoztam egyáltalán nem jött be külsőre. De attól függetlenül jófejek voltak nagyon,így jóba lettünk.:) Szóval tökmindegy hogy milyen lánybarátai vannak.:)

18/F

2011. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!