Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 évesen gázlenne ha egy 21 éves fiúval járnék?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye arra hogy csak "azért" kellek neki?
2011. jún. 17. 15:41
1 2
 11/20 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Itt az a gáz, hogy 21 évesen egy nála 7évvel fiatalabb lányt akar magának.
2011. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

P= N/k


N= összes eset

k= kedvező esetek


Ha ezt a kettőt elosztod, egkapod a valószínűség számítás eredményét.

2011. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen jártam egy 21 éves sráccal. Ma sem értem miért, de nem is ez a lényeg. 3 hétig voltunk együtt :D mert akkor ő úgy gondolta, hogy a kocsija hátsó ülésén ideje lenne annak, hogy megtörténjen a dolog. Én viszont nem így gondoltam és másnap kitettem :) Tegyük hozzá nem valami taknyos kis ribi voltam akkor sem és elég határozott elképzeléseim voltak mindenről ahogy azt is tudtam, hogy vele nem fogok lefeküdni. Nem tudom mit akarhat az a pasi tőled. Szerinted?



21/L

2011. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
attól te nem leszel menő hogy egy 21 éves menő csávód van. és gondolod hogy majd nem akarja betenni neked? dehogynem.
2011. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 21 évesnek ciki, hogy 14 éves barátnője lenne..nem tudom mit akarnak egy kislánytól..ja, de tudom! Puncit.
2011. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem is akármilyet. SZŰK pu.cit ...
2011. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
egy 21 évesnek,aki ráadásul hü de menö is a szex fontos szerepet játszik a párkapcsolatában...és ha komoly kapcsolatot akarna nem egy 14éves kislánnyal kezdene...
2011. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

nekem van egy 23 éves ismerősöm, azt mondja, ő más mint a többi, mégis 15 évesen már le akart fektetni...most vagyok 17.

szóval, amit a 21es pasi akar azt úgy hívják: liliomtiprás. gondolom már hallottál róla.Bár, az is lehet hogy nem várja meg a 3 hetet, engem az első adandó alkalommal le akart fektetni az a barom. am meg lehet hogy csak viccnek szánja, és az első találkátokon ott lesznek a haverjai és simán meg is erőszakolhatnak, de ez a legrosszabb eset. szóval vigyázz, és sztem mondd meg neki hogy te nem fogsz vele járni és kész.

2011. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy szeretem:S
2011. jún. 21. 20:22
 20/20 anonim ***** válasza:
a szerelem és a szeretet 2 különböző dolog...
2011. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!