Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnél szeretni és viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél szeretni és viszont szeretet kapni?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok! Köszi előre is!


21f


2011. jún. 17. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Normális, ki nem szeretne...nem hinném hogy van olyan.

30F

2011. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon!!!!!
2011. jún. 17. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek ez az igénye, jó sokáig kell keresned, hogy találj olyat, akinek nem. Akkor jó ez a dolog, ha teljesen kiegyensúlyozott, nem tolódik el egyik fél irányába sem.

Szeretni bármit, bárkit a legjobb érzés, főleg, ha vissza is kapod :)

19/L

2011. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem hal isten mind ketto meg van .szeretett szerelem oda figyeles torodes .nagyon jo ferj es egy gyonyoru kislanyunk es boldog elet .kivanom neked is.
2011. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok nekem sajnos ez még nem jött össze párkapcsolatban sajnos. Pedig nagyon jó lenne már egy nőt szeretni, aki szintén szeretne engem.
2011. jún. 17. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
elozo 23 l
2011. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Járj nyitott szemmel, és vedd észre, ha valaki nem közömbös feléd. És a legfontosabb, hogy add önmagad, ne félj megmutatni és elismerni a hibáidat, mert ha lehet ellenük tenni akkor együtt könnyebb, ha meg nem, akkor minél inkább takargatod és szégyelled őket, annál kevesebb önbizalmad lesz. Úgy gondolom, ha valaki szeret valakit, nem azért szereti, mert nem áll el a füle és nem ferde az orra, hanem a lelki valójáért. Persze nem feltételezem, hogy eláll a füled és ferde az orrod :)

10:55-ös vagyok.

2011. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én azt szeretném, ha mindenki békén hagyna.
2011. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még szép!! :) Jó szinglinek lenni, de sokkal jobb érzés tudni, hogy valaki valahol csak rád gondol és nagyon szeret(és persze viszont szeretni).

16/L

2011. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!