Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál sokat számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál sokat számít egy fiú testalkata?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynál számít,de azért általában igen.
2011. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Én például beleszerettem egy csúnyácskább fiúba, akinek a teste sem valami kidolgozott, kis has, kis cici is befigyel. De mégsem kellettem neki:(
2011. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Ahogy az első mondja. Én például beleszerettem egy csúnyácskább fiúba, akinek a teste sem valami kidolgozott, kis has, kis cici is befigyel. De mégsem kellettem neki:("


Akkor te sem lehetsz valami nagy szepseg, mar bocs...

2011. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért is vagyok annyira ki, mert sok pasi epekedve várná, hogy megkaphasson. 10-ből 8 komoly kapcsolatot szeretne velem. Tehát mások szerint a külsőm igencsak megnyerő. Bár én nem látom mindig így a dolgokat, lehet tudat alatt azért is tetszenek mindig az olyan fiúk, akik nem a legszebbek...mégis nekem a világ közepe most ez a fiú:(
2011. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nálam nem.

csak ne legyen hájpacni. mondjuk nekem még Jack Black is belefér :DDD valamiért nagyon megfogott :) pedig az ilyen testű pasikra már lehet inkább nemet mondanék, de kivételek vannak ;)


17/L

2011. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát vannak olyanok, akiknek sokat. Én egyesek (nők) véleménye alapján jóképűnek számítok, viszont fizikálisan eléggé eltunyultam az elmúlt években. Az elmúlt öt évben 2 kétéves kapcsolatom volt (a második még mindig tart) és nem csúnya, buta nőkkel, szóval én nem az olyanokat találom meg, akiknél sokat számít.

Szerintem csak azoknak számít túlnyomórészben a testalkat, persze a szélsőségeket mellőzve, akik egyszerűek, mint a barlangrajz. Én meg nem azokra bukom.



25/f

2011. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 16. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:

én soha nem értettem h lehet zsírgombócokat szeretni, én voltam hájas disznó, tetszettem is pár lánynak, de nekem más tetszett.


egyszerűen nem tudom felfogni, h lehet átkarolva a hurkákat fogni, a háj lötyögését látni, és mindenzt élvezni, mikor annyi jótestű és beképzelt férfi van a világon, mint én :D

2011. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, de nem árt, ha szép kigyúrt kockás hasa van...:P
2011. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figy, ha számít nekik, ha nem azért sportolj/gyúrj nyugodtan ártani nem fog, sztem akárki akármit mond én nem szeretnék ugyanúgy kinézni, mint egy lány(értsd: vékony).
2011. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!