Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy "ne fussak el"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy "ne fussak el"?

Figyelt kérdés

Elszoktam a kapcsolatoktól. Nehéz belegondolni, hogy újra járjak valakivel. Szinte nyűg, bár tudom, ideje lenne lépni.

Adott egy pasi, helyes, rendes, értelmes. Mit tegyek, hogy ne zavarjam el, mint az elmúlt egy év jelentkezőit? Mert mindegyikben találtam valami kivetnivalót. Tudom ez egyedül az én hibám, de mentségemre legyen, nehéz időszakon mentem keresztül. És nem is álltam készen.

Vele meg szeretném próbálni, de félek ismét megfutamodok.


2011. jún. 16. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nekem azt mondják, hogy addig válogatok, amíg elfogynak a pasik a Földről XD

HA lesz válasz én is vissza nézek, de szerintem , ha egyik megfog akkor nem fogsz ezen agyalni :)

2011. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha oda jut az ismerkedés, akkor mondd el neki ezt.

Utána meg igyekezzél túllépni a dolgokon... de legalábbis ne őrá terheld, ha valami ilyen bajod van éppen.

2011. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!