Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha Magyarországon törvényes lenne kihasználnátok a többnejűséget?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
használja, akinek 6 anyja van :D egy nő is sok...
2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnám, mert egy nő se jönne feleségül hozzám, nemhogy több. Főleg h akkor kb csak a legjóképűbb és leggazdagabb pasiknak lenne feleségük, de nekik egész háremük.
2011. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen.Azt hiszem minden anyagi problémánk megoldódna,bár 3 hónaponként jelentősebb kiadás jelentkezne,szerintem jó lenne.Egy lakásba,6-7 néma nővel együtt..nyaminyaminyami
2011. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Isten orizz, egyet is alig birok elviselni... Raadasul a szeretok is mind elvetetnek magukat, nem tudnad lerazni oket. Brr...
2011. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha eltartanálak, biztosan jó lenne, de én csak egyet, bocs egyet sem tartok el !
2011. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem, kulturális identitásom miatt. Ezer éve keresztény ország vagyunk, hivatalosan ilyen nem volt azóta, furcsa lenne, ha ne adj' Isten meghonosodna ez nálunk! 22/f
2011. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én az egynejűséget szeretném előbb kihasználni
2011. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogy aki azt mondja igen, mit tud erről, vagy hogy képzeli el... A többnejűség nem jelenti, hogy a feleségek nem féltékenyek egymásra, vagy "némák", és azt sem, hogy mindegyik dolgozni fog.
2011. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs túl sok értelme... Találj 1 valakit aki a tökéletes számodra, és próbáld meg azzal az egyel leélni az életed. Ha lenne 8 nőd, akkor az mire jó? Minden nap mással fekszel, egyikük sem érzi azt hogy igazán szereted,mert van rajta kívül még 7 másik nő... Így igaziból ez hosszútávra nemigen előnyös ha kapcsolatra vágysz. Persze ha az kell hogy mindig legyen kivel hemperegni, akkor ez az ideális. De ha viszont családot, gyerekeket stb. akarsz akkor ez az egyik legrosszabb módja szerintem.
2011. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért? Így lehet a legnagyobb családod, a legtöbb gyerekkel :D De amúgy igaz, amit írtál, utolsó.
2011. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!