Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknál hátrány ha sok pasijuk van a fiúknál pedig előny ha sokat csajoznak?

Figyelt kérdés
Gondolkoztatok már rajta, hogy miért "ribanc" egy lány ha sok pasija van, egy srác viszont annál menőbb minél többet csajozik...
2011. jún. 14. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem sosem gondolkoztunk rajta a napi 20 ugyanilyen általánosítós sz.ar kérdés mellett sem...
2011. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

az a kulcs mely sok lakatot kinyit, az egy nagyszerű kulcs. de egy lakat, melyet nagyon sok kulcs kinyit, milyen szar lakat már...

(fiú - kulcs; lány - lakat)

2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem lehet felfogni hogy mindenkinek más tetszik mindenkinek más a menő mindenkinek más sok minden.

Hiába írja le 100 ember az ilyen kérdéseknél normálisan hogy nem menő neki meg stb. a hozzád hasonló sok hülye csak azért is ontja magából az ilyen hülyeségegeket...

2011. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, nálam olyan pasi kicsit sem rúg pl. labdába akinek már előttem 1000+1 nője volt.


Én nem leszek strigula senki falán.

2011. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a libák nem veszik figyelembe h az aktuális pasijuknak hány csaj volt meg. ezekkel a haszontalan lányokkal nem kell foglalkozni. csak magadra figyelj és arra, hogy milyen fiút választasz. igen is válogatni kell!
2011. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem előny ha egy pasinak rajtam kívül volt 24 másik nője. Lehet én vagyok a fura :S xD

17/L

2011. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:14-nek:

Hiába megy bele a kulcs a lakatba, nem biztos, hogy ki is nyitja.

Vagyis: Tudni kéne használni azt a kulcsot, mielőtt valaki neki áll lakatokat nyitogatni.

Ha sz@r a kulcs, akkor hiába csúszik be a lakatba, nem tudja kinyitni.

És innentől megdől a hasonlat, mert mégsem olyan csúcsszuper az a kulcs xDDDD

2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És még valami:

Nem tudom, melyik Amcsi Pitében volt már, ha a pasit megkérdezik, hány nőt dugott meg, azt általában el kell osztani 3-al, akkor kapod meg a valós eredményt...:-D

2011. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti :D Főleg ha a kulcs még bele is törik :DDD
2011. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!