Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki ha nem ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki ha nem ismerem annyira?

Figyelt kérdés

Hogyan és mit írjak neki ha csak egyszer találkoztunk vagy ha nem is találkoztunk még csak láttam?

(kiméljetek az olyanoktól hogy ne facebookon ismerkedj meg ilyenek...)

és jó lenne ha valaki a korosztályomból válaszolna előre is köszi

16/F


2011. jún. 14. 15:46
1 2
 1/12 Joy Turner ***** válasza:

Ezt:

Szia XY! Tetszel nekem. Van esélyem egy randira?

Felesleges a kertelés.

2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WhiteLabel ***** válasza:

Ne fészbukon ismerkedj-.-

Egyébként meg szia, tetszel nekem lenne kedved egyet sétálni? (randit semmiképen ne írj, mert akkor jönnek a kínos kérdései, meg a kitérések.)

2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D a sétálással csak olyan problémám van h kb 30 km-re lakunk egymástól...
2011. jún. 14. 15:51
 4/12 WhiteLabel ***** válasza:

busz metró villamos:)

Legalább ő lesz az idegenvezető, elsőre mindig jobb egy séta mint bármi más.. Legalábbis nálam mindig jobban bejött mint egy mozi, viszel esetleg egy szál rózsát, bár szerintem így elsőre az is fölösleges, aztán alakul ahogy alakul, nemkell rágörcsölni, add magad és kész.

2011. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,hogy nincs-e kedve eljönni veled erre meg amarra.Biztos vannak olyan helyek,ahova mindketten eltudtok menni a 30 km távolság ellenére is együtt.Kajálni,szórakozni,mozizni.Bárhova,ahol ismerkedhettek is és kikapcsolódhattok.
2011. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, a lényeg h bejössz-e neki külsőre.
2011. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
add önmagad és hívd olyan helyre/programra ahol tudtok beszélgetni és megismerni egymást (tehát moziba ne menjetek) inkább teázni/szörpözni/dumcsizni, parkba sétálni vagy akár valami közös program lehet pl: vidámpark, búcsú akármi.. ahol ráadásul jól i studjátok magatokat érezni.. de mondom ne MOZI mert ott beszélgetni és egymást megismerni NEM tudjátok
2011. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sztem, 1előre legyetek barátok, h jobban ismerjétek meg egymást, aztán majd lassan eljön az is amit akarsz(:

16/L

2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak úgy sétáljak vele akármerre?:D
2011. jún. 14. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Látszik h a 16:17-est lány írta :) Eszedbe ne jusson barátságra menni, a barátzónából nincs kiút!
2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!