Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele vagy nélküle? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle? Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolatom van már, a barátom régebben elég sűrűn megütött, megtépte a hajam, volt olyan is, hogy a hajamnál fogva rángatott ki a szobájából, ez mindég nagyobb veszekedés után fordult elő, pár napig nem beszéltünk de utána mindég jelentkeztem neki, és amikor megkérdeztem tőle, hogy meg e bánta amit tett mindég azt mondta, hogy megérdemeltem.mostanába nem nagyon csinál ilyesmit...most van egy másik fiu, akivel megcsaltam a barátomat egy ilyen veszekedés után, ő persze ezt nem tudja.nem tudom,hogy hagyjam ott a barátomat, vagy ne, félek, hogy ha egyszer össze költöznénk csak romlana a helyzet...
2011. jún. 13. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%

Úristen bmeg....ez kérdés????


Olyan gyorsan hagyd ott ahogy csak lehet...


A drága édesanyám annak idején együtt maradt a "drága jó édes" apámmal, aki szintén így bánt vele! A mai napig együtt vannak, igaz, hogy apám sokat változott, nem csinál ilyeneket, de mi felnőttünk így nővéremmel, édesanyámból meg idegbeteg lett és nyugtatókon él azóta!Amint kirepülünk, anya is kifog, mert kb ennyire jó a kapcsolatuk...és már kb milliószor bocsánatot kért, hogy így elrontotta a gyerekkorunkat azzal, hogy nem hagyta ott időbe!


Úgyhogy csak azt tudom tanácsolni, hogy lépj le, amíg még tudsz, mert nem hiszem, hogy ilyen életet szeretnél magadnak, vagy később a gyerekeidnek...

2011. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!