Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol talalkozol a szeretoddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalkozol a szeretoddel?

Figyelt kérdés

Nekem most lenne egy no, akihez felmehetnek delutan 4tol 6ig, mert fel 7kor jon haza a ferje, de ott nem akarom csinalni.

Hotel csak messze van, nalunk nem johetunk.

Ti hova jartok el?


2011. jún. 13. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok!

Ma 3-kor jelenj meg a segédeiddel a Vigadó előtt a Duna parton!


a Férj.

2011. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
akolban
2011. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Problem? ***** válasza:
89%
Mindenképp számára semleges helyre menjetek de ha nem akarsz a későbbiekben problémákat hagyd ki....
2011. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
szánalmas vagy és undorító!
2011. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Problem? ***** válasza:
52%
Most miért oltogatjátok ?
2011. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mer aki szeretőt tart egy erkölcsi roncs? talán ezért? rúgnám
2011. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt bárhol találkozhatsz vele, életed után úgyis a pokolban lesztek együtt. szánalmas vagy.
2011. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
NE hülyéskedj már, keress egy szabad nőt, vagy menj egy prostihoz, még az is jobb. Ilyen ember akarsz te lenni? Ez vagy te, ez az életed?
2011. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szerelmes lennél bele... akkor csak sima hitvány ember lennél. De így??? Képes vagy szexelni más férfi feleségével. Ne csodálkozz a sorsodon ami rád vár.
2011. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát... Én csaj vagyok. Nem is olyan régen volt egy 'szeretői kapcsolatom'. Ügyes volt a srác, mert teljes mértékben nem tudtam a nőjéről, addig, amíg nem láttam őket kézen fogva sétálni a városban.

Nah de lényeg a lényeg, hogy nála akcióztunk. Munka után. Volt úgy, hogy 1 órára sürgős 'papírmunkája' akadt, és elment a munkahelyről.

2011. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!