Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki olyan, akinek teljesült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki olyan, akinek teljesült a legnagyobb vágya: hogy visszakapta a volt barátját? Van itt olyan? Leírnátok, hogy történt?

Figyelt kérdés

Pl. hosszú ideig nem beszéltetek, és aztán mégis újra összejöttetek.

Hogy történt, mi volt a szakítás oka?

Hogyan hódítottátok vissza?

Sztorikat írjatok. :)


2011. jún. 12. 20:31
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:

Ismerosommel volt ilyen, bar nem tudom osszejotteke mar...


szulei es egy Discos felreertes miatt szakitott a csaj... majd a pasi osszejott 2 csajjal utana(2x 6 honap) majd ujra elkezdtek beszelni es most mar elmelyult a kapcsolatuk,csak nem tudom mennyre

2011. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2011. jún. 12. 20:39
 3/8 Kaacsa ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2011. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,aztán rájöttem h nagy hiba volt visszaszereznem....4évbe telt mire kihevertem!
2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én 15évesen jöttem össze egy sráccal aki ezidáig életem legnagyobb szerelme volt. Őrülten szerettük egymást. Majd fél év után odaállt elém hogy nem érez már úgy ahogy azelőtt. Egy világ dőlt bennem össze. Majd egy 3. személynek kösztönhetöen teljesen eltávolodtunk egymástol. Az új barátnöje alig várta hogy lecsapjon rá és miután velem vége lett meg is tette és aztán hónapokig ment az utálkozás, megalázás irányomba.:( majd 5hónap elteltével egyszercsak jött egy sms a semmiből hogy mi van velem. Elkezdtünk smsezni napi szinten beszélni. Pár hét múlva kibökte hogy mindig is engem akart, sajnál midnent amit velem tett és otthagyta értem a barátnőjét. Együtt voltunk 1hónapot majd szakitottunk mert rájöttünk hogy már nem működik úgy ahogy az elején annak ellenére hogy szerettük egymást. Eltelt fél év teljes csöndben. Mire egy nap elém álltak egy pletykával hogy összejárok vele szexelni. (akkor már 16 voltam ám még szűz és tényleg semmilyen kapcsolat nem votlt köztünk) Megkerestem mert tudni akartam hogy ő terjeszti-e. Kiderült hogy nem (az exe aki ellenem hangolta majd akit értem hagyott el..szóval ő találta ki) Újból elkezdtünk beszélgetni majd egy 10hónapig tartó se veled se nélküled kapcsolat alakult ki. Együtt nem ment, de külön sem.:) 17évesen végül csak azért is vele feküdtem le elöször:) már több mint egy 1éve nincs köztünk semmi mert ő azóta talált magának egy lányt akivel komolyan gondolta és bár köztünk sajnos elég kegyetlenül szakadt meg a kapcsolat valahol azért ezek szép emlékek maradnak..:) bocsi ha hosszú voltam:) 19L
2011. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem volt hosszú, érdekes történet volt.
2011. jún. 14. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt rá példa nálam is. egy 2 hónapos kapcsolat volt, de elég magas hőfokon égett a dolog. Szakítottunk végül egy másik lány bekavart elég csúnyán. akkor én még szűz voltam.


1 évig vártunk a másikra. Ő csajozott masszívan, összejött azzal a lánnyal aki nekünk bekavart. Annak ellenére hogy mindezidő alatt engem szeretett.


Végül 1 év után újra bepróbálkozott nálam. Adtam nei egy esélyt, elvégre nagyon szerettem én is. Végül ugyan azért az ok miatt szakítottam vele újra, ami miatt 1 éve kidobtam.

még 2szer jöttünk ismét össze, és ha összeszámolom, összesen 4szer szakítottunk (szakítottam) mind a 4szer ugyan azért a hibáért. Rájöttem végre, hogy nem fog ő megváltozni mostanában és nekem így nem éri meg. A szüzességemet vele vesztettem el.

2011. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm együtt volt egy lánnyal kb 2évig.Utána lett egy barátnője,aki hát elég érdekes egy valaki volt.Pár év múlva újra összejöttek a lánnyal,akinek közbe már vőlegénye volt.Azóta már boldog házasok.
2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!