Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki hogy 14évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy 14évesen nem csókolóztam még?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a "ciki" az én szememben, ha azért csókolózik valaki, mert mindenki más is azt csinálja. Na, az rohadtul szánalmas és lúzer.

19/l

2011. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ráérsz. Semmiről nem késtél el.
2011. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki
2011. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én 15 vagyok, és én sem. Nincs rá írva a homlokodra neked sem :) A barátaid meg úgyis úgy fogadnak el, ahogy vagy, nemde? Ne agyalj ilyeneken, mindennek eljön az ideje.
2011. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb tették fel azt a kérdést, hogy ciki-e ha valaki 18 évesen még szűz.

Ugyan azt tudom mondani: Csak az "ciki", amit te annak gondolsz! Nem számít mikor csókolózol, az számít, hogy ne akárkivel, akármikor!

2011. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LN09 ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Viszont én úgy vettem észre, hogy a mai fiatalok körében ( tisztelet a kivételnek ) az a ciki ha nem dohányzol, nem iszol, nem bulizol, nem fekszel le minden jöttmentel, és ha nem vagy túl legalább 2 abortuszon!


Sosem fogom megérteni, hogy miért ciki az ha valaki pl. nem csókolózott 14 évesen. Mit érdekelne engem, hogy Xy mit gondol rólam. Az eleve egy bolond aki azért lenézi a másikat mert az valamit még nem csinált.


Inkább legyél rá büszke, hogy olyan vagy amilyen.

Sokszor jönnek velem szembe az utcán olyan tizenévesek, hogy majd megáll az ütő bennem. Nah, én inkább azt nézem le.



Amúgy még csak annyi, hogy amikor én voltam tizenéves, akkor is voltak cifra dolgok. Van pár ismerősöm aki egy futó kapcsolatból szült gyereket, a pasi természetesen elhagyta, egyedül van a gyerekkel, és a csaj küzdd, hogy eltartsa a gyerekét, de van aki lébecol és szarik a gyerekére. Ezek mind olyan lányok akikről már akkor tudni lehetett, hogy nem fognak fényes karriert befutni... és most hol vannak? Züllenek rendesen.

Nah ők azok akik úgy gondolták, ciki ha nem tesznek meg valamit.

2011. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13:04 ebben teljes mértékben igazad van,én 15 vagyok,jó én csókolóztam már,meg most van barátnőm is meg minden,de a sex még szerintem hama van,nem ciki ha te nemtartod annak akkor nem az,és ne smárolj minden jött ment faszival,eljön annak az ideje is,semmit ne csinálj kényszerből,ma már az a nagyvalami ha drogozol,cigizel,iszol stb,de ezt nemkell csinálni,nézd meg azokat 10-15év mulva meg nézd meg magad,mindenek eljön majd a maga ideje. :)
2011. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk kb. 10 évesen csókolóztam, de még nem dugtam, viszont szerintem nem ciki, a piát szeretem a cigit meg a drogot nem, ha valaki ilyesmikért cseszeget akkor vessen magára, úgyis 20 év múlva meghal, öreg alkoholistát lehet látni, de öreg drogost nem, ja meg a cigi tüdőrák, ha meg mindenkivel kufircolsz előbb-utóbb elkapsz valami nemibetegséget.
2011. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én 16 évesen csókolóztam először olyannal akit szerettem és így sokkal emlékezetesebb, mintha csak azért csináltam volna kb. akárkivel, mert mindenki más is. Na az inkább ciki.
2011. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki,mondom ezt 16 évesen.Még én sem csókolóztam,de már szeretnék.Viszont nem azért,hogy ne legyek gáz,hanem a vágy miatt. :P
2011. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!