Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek, vagy ne menjek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek, vagy ne menjek, ez itt a kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval.


Van egy lány barátom ismerem már 6 éve. Annak van egy párja, a párját is ismerem, jóban vagyunk, de részemről csak azért h a csajszival ne keljen megszakítani a kapcsolatot. Hogy néha lássuk egymást h eldumáljunk, meg h jól van e a másik.

Na most! Most szült 5 hete. Szeretné ha elmennék és meglátogatnám őket. De mondta h a párja "sajnos" otthon lesz.

És nekem semmi de semmi kedvem elmenni most hozzájuk így h a srác otthon van. Soxor fárasztó, és hát mint mondtam csak elviselem és megjátszom h hűűű de nagy haver vagyok.

Beszéltük, hogy jó lenne már összefutni. És mondtam h elmennék hozzá jövőhéten.

De ma kiderült h a srác otthon van....


Szóval elmenjek és szenvedjek egy órát, és jópofizzak egy sort, vagy menjek akkor mikor nincs otthon. Mert a lány is szeretne többmindenről beszélni amiről a pasija előtt nem fog. Mert amolyan lelkitárs is vagyok.


Amugy van barátnőm. És tényleg csak barátok vagyunk a lánnyal...


Tyűűű hosszú lett sorry!

28/f


2011. jún. 11. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
JA! És ha nem megyek akkor mit mondják a lánynak? Hogy bocsi de a párocskád miatt nem???
2011. jún. 11. 18:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj akkor amikor nincs otthon a párja.Mondd azt hogy más dolgod van.
2011. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tudja, hogy hogy viszonyulsz a sráchoz ( és tényleg csak barátok vagytok a csajszival), akkor sztem igen. Mond meg neki h párod miatt nem, majd egy alkalmasabb időben mikor nincs otthon.
2011. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)


Tényleg nincs semmi kötünk meg mondom most szülte meg gyermekét....a pasija meg bír engem de én kib@szottul nem bírom őt, csak színjáték.


érzem h a lány sok mindenről szeretne beszélni de így tutira ő sem fog....csak meg lett ígérve meg beszélve h megyek és megnézem a babáját, meg stb....de így faccomnak sincs most kedve.


Háát hallgatni fogok rátok, szerintem megmondom a frankót h akkor most nem, mert így nincs kedvem.

2011. jún. 11. 18:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Na megmondtam!


Hát basszus természetesen félreértette!

Azt hiszi már, hogy k*rvára nem is akarom látni őket, mert h babája van.

És persze azt is megkérdezte, "mi bajod a pasimmal?"


Az a f@sz régen akkor is megütötte őt, nem egyszer mikor már terhes volt. Kiabáltak egymással, Csapdostak mindent a földre, sok vita volt, és soxor adott a csaj pofont a pasinak, a pasi meg 2x is visszaadta persze erősebben!


Ezt is szívesen elmondanám....És lehet el is kéne, csak próbálom nem felidegesíteni még én is h most babája van.


Mit gondoltok ezt elmondjam?

És mit gondoltok arról h ők ilyenek ?

2011. jún. 12. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha kitart egy ilyen mellett, akkor:

A) hülye

B) szereti és hülye :P


De ettől függetlenül ne mond el neki szerintem. Jobb nem kimondani, mert ha fontos neki a tag, akkor nagyon rosszul fog neki esni, és megértés helyett inkább ki fog akadni.

Szeritem.

Szóval max annyit mondj, h neked nem szimpatikus vagy h alapból elriaszt a tag, én mindig ezt mondom ilyen vagy hasonló helyezetekben.

2011. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!