Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mi baja van a főnökasszonyomnak?

Figyelt kérdés

Még januárban kikezdtem vele, annyi, hogy nem voltam közvetlen munkakapcsolatban vele.

Vette a lapot szal a szeretője lettem, mert férje van aztán tök jól elvoltunk, szerintem ő már többe is benne lett volna.

Aztán végül kirakott, mert a kapcsolatunk nem tudott előre lépni, ahogy ő fogalmazott.

Ez alatt azt értem, hogy ő már simán vállalta volna nyilvánosan is a kapcsolatot, de én nem akartam.

Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, aztán hébe-hóba dobok neki sms-t, de olyan hivatalos hangvételben válaszol, hogy már zavaró.

Kérdezem, hogy mi a probléma és tagadja, szerinte ő nem túl hivatalos..

Mi baja lehet? Kicsit ez a tipikus női hozzáállás, hogy csapkod aztán megkérdezed, hogy mi baja van és akkor a szokásos hogy semmi.


2011. jún. 10. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egyszerű: többet akar, és haragszik rád, meg szomorú, hogy te nem
2011. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam, de hogy lehet valaki ilyen idióta?

Én 23 ő meg 45 meg van férje, gyereke....

Nekem se kell, hogy a munkahelyemen fikázzanak.

2011. jún. 10. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A főnökasszonyod egy m0csk0s rib@nc, aki képes volt megcsalni a férjét, akitől van egy gyermeke és Te segédkezet nyújtottál ehhez a gyönyörű tetthez. Ez finoman szólva nem volt egy tisztességes, férfihoz méltó húzás. Lehet, hogy kezd ráébredni erre az a ringyó is!
2011. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Szerinted, hogy tudnám megoldani ezt a helyzetet?

2011. jún. 10. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az hogy férje van meg gyereke erősen bonyolít a dolgokon. A legtisztességesebb az lenne, ha teljes mértékben leállnál az sms-ek küldözgetésével, semmi értelme az egésznek. Neki családja van, neked meg úgysem kell egy ennyivel idősebb nő. Hagyd őt békén, ne beszélj vele, ha nincs vele közvetlen munkakapcsolatod, akkor gondolom teljesen is meg tudod vele szakítani a kapcsolatot: tedd ezt, mert itt nem csak kettőtökről van szó.
2011. jún. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!