Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám vissza szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza szerezni valahogy a pasit ugy hogy kicit nagy a távolság köztünk?

Figyelt kérdés
DEh én nagyon szeretem és nem akarom elfelejteni mert érzem h ilyen mégegyszer nem lesz... Szerintetek mit csináljak?
2008. febr. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltudtátok veszíteni egymást,akkor már valami kihűlt.Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.Ne akard visszaszerezni,próbálj inkább más felé orientálódni.Lehet hogy ilyen több nem lesz,de lehet jobb is.Persze nehéz elfelejteni akit szeretünk,de gondolj arra hogy ő már nem téged akar.Járj társaságba,ismerkedj,és szeress olyat,aki téged fog szeretni.Fel a fejjel,szinte mindenki átéli ezt a szenvedést,de az idő mindent megold.
2008. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem teljesen értek egyet az előttem zólóval. Nekem 6éves kapcsolatom van, 2 kisebb megszakítással. A legutóbbi különlétünk dec-ben volt. Én szakítottam, el akartam felejteni, volt közben más és nem volt jó. Rádöbbentem csak Ő kell, ez idő alatt ő is nagon szenvedett. Januárban kibékültünk tiszta lappal újrakezdtük mert lehet, sokan mondják, hogy nem de igen is csak akarni kell. Azóta megvettük az eljeyzési gyűrűket, összeköltöztünk. És drukkolok nektek, harcolj, ne hagyd elúszni a szerelmet mert utána bánni fogod! HAJRÁ
2008. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második hozzászólóval egyetértenék,ha ugyanaz lenne a szitu.Nálatok te szakítottál,ugyanakkor a párod továbbra is csak téged akart.Így a te döntésed volt a folytatás.A kérdezőnél a szakító az volt,akinél már valószínű kihunytak az érzelmek,és nem ő akarja feléleszteni a kapcsolatot.Így már sokkal reménytelenebb a folytatás.
2008. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez olyan dolog, hogy amikor nem voltunk 1ütt én is azt mondtam neki hagyjon békén, nem akarom őt stb. mert el akartam felejteni. aztán mégsem ment.
2008. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat deh még senki nem válazolt ara h hogyan tudnám vissza szerezni:S
2008. febr. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!