Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromnak két év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak két év után újítgatásra van szüksége az ágyban, mi lesz később?

Figyelt kérdés

1 év (nekem)normális szexuális együttlét után kitalálta, hogy bilincsezzünk

most meg már könyvet vett, hogyan lehetne mégjobb

a kettő között ötezret költött masszázsolajra simogatós játékra

most leszünk "két évesek"

szóval hova fog ez vezetni? talán swinger klubba bérletig?


(amúgy komoly a kapcs, most költözünk össze, házasság tervben)


2011. jún. 9. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

"és meddig akarja magát felfedezgetni házasság, meg gyerekvállalás előtt vajon?"


Ha most hisztizel, akkor nem előtte fogja, hanem közben... akkor majd jobb lesz?

2011. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező!


A) verzió

Tipikusan azt hiszed, hogy minden jó. Hát nem. Sajna Te is lehetsz unalmas, sőt a Hölgyek jó része hajlamos elkényelmesedni, a férfiak meg ezt megunni. Aztán mindenki csak néz a félrelacafaca után . Szal ha tényleg ez a helyzet ez javítható.


B)

A párod egy perverz állat és csak visszafogja magát, tíz év múlva ...ollálá ...Le sem merem írni.


Szal először nézz magadba, azután körbe ... :-)

Bizti Te elég vagy neki?


Üdv


Kárókatona

2011. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Moszuke ***** válasza:

nem hova fog vezetni, hanem hova vezetett.

2év alatt nem ismerted ki a párod titkos vágyait és most a nyakadba dőlt hirtelen egyik percről a másikra.

ennyi.. ide vezetett.. vagy ráhangolódsz és kielégíted a vágyait vagy szakíts. ennyi

2011. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

én éppen "hangolódom" jelenleg kielégítem a vágyait.


csak azt nem tudom, hogy mit kell majd még bevállalnom.


és előre félek.

tekintve, hogy nekem eddig bilincsre sem volt szükségem ahhoz, hogy kívánjam a párom, meg könyvre sem, meg semmire sem.

2011. jún. 9. 21:34
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
már bocs de szerintem ez egy beteg ember:D mi lesz a következő? korbács? vibrátor az ánuszába? még belegondolni is gáz
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%
esetleg szerepcsere? te fiú ő lány? kitudja lehet ezt is be újítja... az ilyen betegek képesek rá... eddig próbálta elnyomni de most fokozatosan jön ki belőle...
2011. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

lehet hogy ezek teljesen természetes dolgok

kár, hogy én ezeket nem kívánom

ezt a segédeszközösdit, meg tudatos szexet


nekem más jön be :(

ingyen prostinak érzem magam


de szeretem a párom, miatta bevállalom.

2011. jún. 9. 22:06
 18/23 anonim ***** válasza:

Figyu Kérdező...


Fogadok egy útszéli döglött macskába, hogy neked az jön be, hogy romantikus gyertyafény, a hapek hozza a pezsgőt, utána kényeztet meg satöbbi.

Sajnálattal közlöm, a férfiak 99,9%-át ez az egész körítés marhára nem érdekli, sőt feleslegesnek tartja.


Viszont ha rosszul érzed magad, nemá telegyél az ingyenribi, ismeretesd össze a haverod mondjuk egy tehénnel ... :-) De komolyan ... Esetleg kösd ki a csákót, bilincseld meg, na akkor nézd meg mit csinál amikor TE előveszed a kis segédeszközeidet ...:-)


Üdv


Kárókatona

2011. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem kell megtenned, amit nem akarsz. Ha eddig nem beszélgettetek itt az idő, hogy nyílt lapokkal játszatok. Mond el őszintén a párodnak szeretnél a kedvében járni, de hirtelen ezek a dolgok egy kicsit megrémisztettek, és szeretnéd tudni, hogy neki még milyen vágyai vannak. Utána annak fényében eldöntheted hogyan tovább, ha ő ennél még extrémebb dolgokra is igényt tart, akkor nagyon nem illetek egymáshoz abban az esetben, ha neki ezek a dolgok fontosak és nem tud nélkülük élni. DE lehet csak szimplán kíváncsi és azt hiszi ezek neked is tetszenek, és te is kíváncsi vagy, de ha tudná, hogy ellenérzéseket vált ki belőled, akkor nem hozakodna elő ilyesmivel. A masszázzsal egyébként nincs semmi baj, az tud nagyon kellemes is lenni. A bilincs az már egy másik kategória, én is meglepődnél sőt valószínű jó több éves/esetleg házasságban belemennék, de jelenleg egyetlen porcikám sem kívánja.
2011. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

félek elmondani az aggályaimat, mert nem akarom őt szexuálisan lelombozni

mert pl amikor vett egy vibrátort, hogy ő azzal játszik velem, úgy de úgy be volt indulva, ő.

most ilyenekre hogy mondjam, hogy bocs má'


és hiába a statisztika meg hogy a pasik 99%-a ilyen, eddigi összes pasimmal nem volt ilyenekre szükség, nem romantikus vacsorásdira gondolok, hanem segédeszköz mentesre

pl minden pasimnak olyan fantáziája volt, és olyan spontán(!)ami nekem annyira bejött, de annyira

példa, hogy lássátok nem prűdség a sima szex: ha pl veszekedés hevében történik szex, durván és hatalmas szenvedéllyel, amikor nem akarod, de ellenállhatatlan

vagy amikor extrém helyeken vagytok

amikor felöltözök, hogy megyünk valahova, de ő úgy megkíván, és felszabadít levetkőztet csak ott, hogy hozzámférjen és muszáj belemenni


meg stb

segédeszközök nélkül is lehet nagyon is izgató ma szex, engem elsősorban a spontenaitás izgat!

2011. jún. 17. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!