Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöböl mikor lessz barátnö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöböl mikor lessz barátnö?

Figyelt kérdés

19 éves szüz vagyok, és mivel az vagyok talán kicsit furcsán képzelem el...


Szóval, mikor számitod úgy hogy egy lány a barátnöd lessz.


Mikor elkezdtek randizni, elsö szex, vagy mikor már egy jó ideje jártatok?


2011. jún. 8. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor is a barátnőd, ha már randizgtasz vele.


Nem kioktatásnak szánom, de (gondolom hosszú ű-d sincs) a lesz egy sz-szel írandó, a bonyolult rövid u, a "lányal" és "tell" szavakat pedig fogjuk fel gépelési hibának. Hidd el, sokszor sokkal jobb esélyeid vannak az élet különböző területein, ha tudsz helyesen írni.

2011. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze én is elgépeltem. XD
2011. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Előre is bocs mindenkitől a kitérőért, de muszáj megvédenem a korosztályom becsületét, úgy érzem most hirtelen! Nem érdekes ha lepontoztok de akkor is elmondom neki: gondolom helyesírásból is bukásra állsz...lessz - helyesen lesz, barátnö - barátnő, elsö-első, szüz - szűz, számitod - számítod.


Amúgy szerintem az első csóktól számít barátnőnek a barátnő, addig csak el-el vagytok egy-egy helyen, de a csók az már más kategória ott már kölcsönös "megfelelés"-t feltételez a dolog, tehát akár barátnődnek tekintheted

2011. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első csók a csajjal - buliban, tökrészegen, soha nem látod viszont. Az is barátnő? :)

Szerintem járástól kezdve barátnő. Mert ha elkezdtek járni, de csók még nem csattant, akkor addig még nem mondhatod, hogy ez csak egy tárgy, amit tartok magam mellett.

2011. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha már dugtatok és utána is együtt maradtok. Mert amíg ez nincs meg, olyan mintha csak haverok lennétek. Mert lássuk be, barátokkal is el lehet menni közös programokra, mégsem dugunk velük.
2011. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
00:27: Te szoktál smárolni a barátaiddal? :O :D
2011. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
kb úgy gondolom mint a 0.27-es..
2011. jún. 10. 10:17
 18/18 anonim válasza:
amikor facebook-ra kirakjátok h kapcsolatba vagytok!
2011. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!