Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért múlik el a szerelem?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy az elején mindketten fülig szerelmesek vagyunk egymásba, utána Ő közli, hogy elmúlt, még mindig szeret, de már nem úgy :S Biztos hogy szerelmes volt belém, nem fellángolás volt csak, tudom hogy szeretett, de nem értem, hogy ez hogy múlhat el? Nálam nem múlt el és vannak olyanok akik 10 év házasság és szerelem után döntenek úgy, hogy elválnak, mert elmúlt a szerelmük :S én ezt nem értem akkor nincs olyan hogy ha vkibe beleszeretsz akkor az örökké tart???
2011. jún. 7. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem egyszer véget ér.

De ez nem azt jelenti, hogy el is kell hagyni a másikat.

2011. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Már Nelly Furtato is kérdezte ( http://www.youtube.com/watch?v=4pBo-GL9SRg) = "Why do all good things come to an end?"

Mellesleg igen; semmi sem tart örökké, legalábbis elvileg. Vannak olyan egyének, akik képesek akár életük végéig szeretni valakit; akár úgy is, hogy egyszer sem volt vele.

2011. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok sajnos elküldtem a válaszom elejét, de folytatom:

Szóval, az emberek gyengék és elhagyják a másikat azért mert elmúlt a szerelem.

Meg kell érteni, hogy az életben vannak nehézségek. Egy új szerelem pedig jöhet más iránt, de az olyan mint egy növény ha nem tápláljuk, meghall, ha tápláljuk akkor pedig életre kell.

De annak az újnak is vannak hibái, csak éppen nem ismerjük.

Lehet találni egy élre szóló párt. De nem mindegy, hogy ki kivel áll össze. Ezért keressük tudatosan a párunkat.

2011. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A legszebb virág is elhervad, ha nem gondozzák, a tűz is kialszik, ha nem táplálják.
2011. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az a baj a mai világban hogy nem értik hogy család az család nem lehet elválni töle.


Ha egy lányal úgy döntök hogy családott alakítok, mert szeretjük egymást, akkor az család, nincs olyan hogy jó most unalmas.

Persze ha valami nagyon rossz, mondjuk verik egymást vagy megcsalják egymást akkor persze váljanak el.


20/F

2011. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általában ezek a 10 év elválásos házasságok nem voltak igazán szerelmek, csak idáig bírták együtt. Én anyám is lelépett most huszonakárhány év után, és bevallta hogy faterom csak apának kellett, szerelem ott bizony nem volt.

Aki az igaz szerelmét találja meg, az jó eséllyes hosszú kapcsolatnak örvendhet, és ha válás is van az is békésen, szeretettel. Nem úgy mint nálunk, vagy más rossz helyen..

2011. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a szerelem természetes módon előbb utóbb el szokott múlni, de ha tesznek ellene az emberek, akkor nagyon sokáig fent lehet tartani. a mai média inkább azt súlykolja az emberekbe, hogy egyedül a legerősebbek, a karrier a legfontosabb, mindig a tökéletesre kell hajtani, amellett, hogy a kapcsolatokat is átformálja, irreális elvárásokat szült mindkét fél részéről egy kapcsolaton belül. az emberek meg ahelyett, hogy elgondolkodnának a dolgokon, megpróbálnának rájönni a hibákra, és esetleg kijavítani, inkább az egyszerűbb utat választják, váltanak. persze ezt csak az ilyen válásokra értem, meg természetesen lehetnek olyan kivételek, amikor tényleg válni kell.
2011. jún. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre mondta Nietzsche, hogy az embereknek meg kéne tiltani, hogy olyankor házasodjanak, amikor szerelmesek (mert akkor csak az ösztönök vezetik őket a józan belátás helyett, márpedig a házasság 90%-a nem az ösztönökről szól).
2011. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a zenét :) Akkor sajnos ez van elmúlik, akármennyire volt is erős :(
2011. jún. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!