Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy ennyire hiányzik, mikor nincs velem?

Figyelt kérdés

Ha a barátom hazamegy, vagy nincs velem valami oknál fogva, akkor nagyon nagyon hiányzik. Olyan mértékben hogy gyakran sírva fakadok, és nem tudom abbahagyni a sírást. Persze sikerül elfojtanom, de gyakran csak úgy előtör belőlem.

Sőt ha tudom hogy pl. másnap haza fog menni akkor már az előző nap rossz kedvem van és a sírhatnék kerülget.

Kb. 7 hónapja vagyunk együtt, és eddig szerencsére minden rendben volt/van velünk. Mégis van ez a kis problémám.

Veletek volt már hasonló? és ha igen mit tettetek ellene?

Köszi a segítséget előre is.


2011. jún. 6. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de szerintem ez már a nem normális kategória. Én nem tudok semmi ilyesmiről, sem korábbi barátnőimtől, sem pedig másokétól. Gondolkozz el azon hogy miért sírsz igazából, mire gondolsz. Mert nem szabadna azért sírnod mert elmegy, mikor tudod hogy egy nap és újra látod.
2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sírok mert hiányzik, és arra gondolok hogy nincs velem...Olyan érzés mint amikor szakítanak az emberrel és úgyérzi hogy elvesztette a másikat és soha többet nem lesz vele..

Nem tudom miért érzek ilyeneket, amikor teljesen rendben van minden közöttünk..

Szerintetek mit kéne tennem ez ellen?

2011. jún. 6. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Bogárkám ,szerelmes vagy. Nincs abban semmi rossz. :)

Hullámzó érzés, lehet, hogy egy hónap múlva már másként fogsz erre gondolni.

2011. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk erre ne is válaszoljanak, úgysem érthetik :D

Szerintem is normális. Velem is nagyon gyakran megesik. Régebben imádtam egyedül lenni, zárkózottabb voltam, de amióta Ő van nekem, azóta folyton társaságba akarok lenni. Család, barátom, de leginkább VELE és ha elmegy haza én is gyakran sírok, sőt közben mosolygok mert boldog vagyok h van kiért sírnom.

2011. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!