Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinája ezt? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinája ezt? Akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik nekem,szoktunk neten beszélni és a barátnőmnek azt mondta hogy bejövök neki. Aztán pár nap mulva nem köszönt többször a suliba,s mikor kérdem hogy harakszike azt mondja nem. én kell ráirjak mert hanem nem ir.Elhivjam valahova hogy megbeszeljük?
2011. jún. 2. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben kicsit keményebben (persze nem mindenki előtt)megkérdezném mégis mi ez a hiszti és hogy neked mindegy, ha durcázni akar, akkor te is le fogod tojni. És ezután látványosan nem vennék róla tudomást, max egy feje felett elnézős ˝hello˝ reggel, és cső.
2011. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha ő nem ír akkor egy ... de amugy írjál neki te előszőr és minél érdekesebb témákat beszéljetek meg...mivel egy suliba jártok gondolom néha összefuttok..akkor is ne csak köszönjetek egymássnak hanem beszéljetek valamiről valakiről...
2011. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is a fiuk annyira félénkek,hogy szerintem nem akarná ő sem megbeszélni a dolgot.

Másodszor ha ő nem akar köszönni neki akkor valamilyen oka kell legyen rá.Mondjuk mondtál a háta mögött valami rosszat róla?És ő azt megtudta?

2011. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!