Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mi az amit nagyon szerettek ha a csaj simogatja a hasatokat vagy mi?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja járok a barátommal én 14 vok nemsokára 15 a pasi 20 nagyon szeretjük egymást és a pasi még vár..:)

Pénteken megint talizunk még csak csók volt meg ölelkezés deh szeretnék neki minnél többet nyújtani..:)

Mivel mutassam még ki hogy nagyon szeretem???

Has simi?

Pasik ti mit szerettek???

Köszi a válaszokat!! :)


2009. márc. 17. 16:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

(17-nek nézek ki)

Mégegyszer kösz a válaszokat!!!! :)

2009. márc. 17. 16:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mindegy hol simogatod csak persze alkalomhoz illő helyen és az a lényeg hogy ÉRZELEMMEL csináld és akkor tökéletes!!

de amúgy has, mellkas, karok, vállak, meg mindent! :)

16/F

2009. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex/evés/alvás, ez bármilyen sorrendben és mennyiségben. :)

Utána petting. Végül minden más.

2009. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

bár én lány vagyok, de azért ha néhány tanácsot elfogadsz tőlem, akkor írnék... srácok lehet megcáfolni ha nem így van! :)

a has tuti befutó, főleg az alhas tájéka és a köldök.

kellemes még ha a belső combjait simogatod, illetve ha a mellkasát (főként a mellbimbóját) puszilgatod.

nem mellékesen az is izgató lehet, ha csak megdícséred őt szexi hangon h milyen izmosnak/erősnek/szépnek találod stb.

de ha nem nagyon akarod még bármilyen formában is kielégíteni, ne menj el a végletekig, mert azzal már inkább kínzod őt ha utána nem jön semmi! szerintem :) a barátomnál beválik

2009. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én vok az első válaszoló! az a lényeg hogy szeressd a pasid és nyújts neki minnél többet akármiben! (tudom ez nem lehet könnyű :D ) és érzelemmel csináld és akkor minden jól fog menni!
2009. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó elég jól rátapintott a lényegre. A lényeg, h konkrét legyél. Mi pasik, azt szeretjük, ha konkétan rátapintotok a lényegre. :)
2009. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm...:)

A szex-et még persze nem akarom majd eljön annak is az eűideje deh az még hamar lenne..:)

2009. márc. 17. 17:06
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

hát ha elkezdesz a köldöke alatt kotorászni ott azér beindulnak bizonyos dolgok főleg így hogy a fiu is elég fiatalka :) hát ha a fiu nem bunkó akkor hagyja had játszadozz és élvezi a helyzetet de azis lehet hogy többet fog akarni....az ott azért már kényes terület és a fiuk fantáziája....határtalan

23/F

2009. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát igen ezek a fiúk...:)

Azért annyira még nem megyek le..:)

Csak éreztetem vele hogy mennyire szeretem..

És ő is tudja h még nem azért csinálom mert szex-ni akarok persze beindul a fantáziája...

Köszi...

2009. márc. 17. 17:16
 10/14 anonim ***** válasza:
ebben az esetben: arc (es szaj,szem,homlok is persze,szoval minden ami rajta van) ful, mellkas, alkar belul, kez (foleg tenyer), talp, vadli, terd hajlat hatul
2009. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!